همکاری جانی آیو با Airbnb :بازگشت غول طراحی

همکاری جانی آیو با Airbnb :بازگشت غول طراحی

شخصی که به طراحی برخی از شاخص ترین محصولات اپل کمک کرده است ، با سرویس خوابگاه آنلاین Airbnb همکاری می کند.

جونی آیو ، رئیس سابق غول فناوری که ظاهر منحصر به فرد همه چیز را از آیفون و اپل واچ گرفته تا iMac و MacBook ایجاد کرده است ، از طریق شرکت طراحی تازه تأسیس خود ، LoveFrom با Airbnb همکاری خواهد کرد.

این مشارکت توسط مدیر عامل Airbnb برایان چسکی در روز چهارشنبه ۲۱ اکتبر اعلام شد.

چسکی در یک پست وبلاگی گفت: “امروز ، من از اعلام این خبر که جونی و شرکایش در LoveFrom همکاری ویژه ای با من و تیم Airbnb دارند ، خوشحالم. “ما تصمیم گرفته ایم که با همکاری یک رابطه چند ساله برای طراحی نسل بعدی محصولات و خدمات Airbnb همکاری کنیم.”

جزئیات مربوط به انواع محصولات و خدماتی که Ive روی آنها کار خواهد کرد بسیار ناچیز است ، اما دانستن اینکه این بریتانیایی همچنین به طراحی محوطه برجسته “سفینه فضایی” اپل و همچنین فروشگاه های خرده فروشی سبک منحصر به فرد آن کمک کرد ، می تواند در مورد کمک به خدمات اقامتی خط تولید اجاره های مجلل خود را ایجاد می کند؟ یا اینکه او فقط وب سایت را دستکاری می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
همکاری جانی آیو با Airbnb

همکاری جانی آیو با Airbnb

رئیس Airbnb همچنین گفت که Ive به Airbnb کمک خواهد کرد تا “به توسعه تیم طراحی داخلی ما ادامه دهد” ، بنابراین ممکن است بیشتر از ایجاد هر نوع محصول فیزیکی ، ورودی Ive بیشتر به عنوان مشاور باشد.

چسکی اضافه کرد که او و آیو “سالها دوست خوبی بوده اند” ، با رئیس پیشین طراحی اپل “به قدری مهربان بوده که به من راهنمایی و مشاوره می دهد.” در سال ۲۰۱۵ ، ایو قطعه ای را برای مجله تایم نوشت که در آن Airbnb را به عنوان “یک شروع قابل توجه” ستایش کرد و به خاطر “وسواس در جزئیات” چسکی را که در رشته طراحی صنعتی در مدرسه طراحی رود آیلند تحصیل کرده است ، ستایش کرد.

تجارت جهانی Airbnb ، مانند سایر صنعت مسافرت ، در طی شیوع ویروس کرونا به شدت رنج برده است ، پیش بینی می شود درآمد امسال کمتر از نیمی از درآمد سال ۲۰۱۹ باشد. در ماه مه ، این شرکت اعلام کرد که ۱۹۰۰ کارمند خود را اخراج می کند ، برابر به حدود ۲۵٪ از نیروی کار خود. با این حال اخیراً ، گزارش ها به افزایش اجاره های روستایی اشاره کرده اند زیرا مردم به دنبال فضاهای ساکت تر و تغییر مناظر در طی همه گیر شدن بیماری هستند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر