همکاری دل با انویدیا و AMD بسیار کم رنگ می باشد

همکاری دل با انویدیا و AMD بسیار کم رنگ می باشد

شرکت های دل، انویدیا و AMD جزو محبوب ترین برند های دنیای فناوری محسوب می شوند و هرکدام از این شرکت ها قابلیت طراحی و تولید محصولات بسیار با کیفیت و فوق العاده ای را دارند که می توان گفت هرکدام بازار مخصوص خود را در سراسر دنیا به دست آورده اند.

حالا یک سوال به وجود آمده که آیا این سه شرکت می توانند برای عرضه و ساخت یک سیستم کامپیوتری قوی و قدرتمند همکاری هایی با هم داشته باشند و آیا این شرکت ها می توانند با همدیگر یک محصول بسیار جذاب و فوق العاده کارآمد را راهی بازار های جهانی بکنند.

شرکت دل به طور غیر مستقیم با هر دو شرکت همکاری هایی داشته اما به صورت مستقیم اصلا تابحال شاهد این اتفاق نبوده ایم، حالا شایعات زیادی مبنی بر همکاری مجدد این سه شرکت به گوش می رسد که در شبکه های اجتماعی به طور انبوع منتشر شده.

همکاری دل با انویدیا و AMD از زبان مدیرعامل دل ناممکن و نشدنی می باشد و این سه شرکت نمی توانند به طور مستقیم بایکدیگر در ارتباط باشند، همچنین مدیر فنی و مدیر ارشد انویدیا از عدم همکاری این سه شرکت در آینده با هم را اعلام کرده است.

با این تفسیر می توان گفت هیچکدام از شرکت ها علاقه خاصی برای همکاری با یکدیگر برای ساخت دستگاه های بسیار قدرتمند و جذاب را ندارد و شرکت دل برای محصولات خود به طور غیر مستقیم از محصولات انویدیا و AMD استفاده می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
همکاری دل با انویدیا و AMD

همکاری دل با انویدیا و AMD

بعد از اینکه شرکت دل در ساخت لپتاپ های سری XPS Dell موفق بود، تصمیم گرفت وارد بازار دستکاپ ها نیز شود و با عرضه نسخه XPS Desktop می خواهد بار دیگر خود را برای بازار های جهانی به طور کامل و موفقیت آمیز ثابت کند.

تولید این محصول در آینده ای نزدیک باعث شده تا شایعات مربوط به همکاری این شرکت با انویدیا و AMD به گوش برسد که واقعا یک اتفاق بسیار دشوار و دور از انتظار می باشد که این سه شرکت می توانند در آینده ای نزدیک نسبت به یکدیگر داشته باشند.

به هر حال شرکت دل در بخش نهایی طراحی و ساخت نسخه XPS Desktop قرار دارد و به زودی مشخصات کلی و طراحی تمامی بخش های این دستگاه منتشر خواهد شد و می توان گفت این شرکت بهترین عملکرد را در بخش طراحی و ساخت این دستگاه ها خواهد داشت.

__ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی  __

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر