همکاری فیسبوک با اسپاتیفای برای توسعه محتوای صوتی

همکاری فیسبوک با اسپاتیفای برای توسعه محتوای صوتی

فیسبوک یکی از شبکه های اجتماعی قدرتمند و بزرگ دنیای مجازی محسوب می شود، این شرکت در نظر دارد تا یکی از ویژگی های خاص و قابل توجه را در دستور کار خود قرار دهد و طبق گفته ها یکی از برنامه ها ایجاد حالت های خاص و هوشمندانه است.

روند مثبت و بسیار کاربری فیسبوک برای کاربرانی که قصد دارند از بخش محتوای صوتی درآمدزایی کنند مناسب خواهد بود و همچنین خروجی جذاب و بسیار کاربردی از سوی این شرکت خواهیم بود که برای به دست آوردن جایگاه مناسب و ایده آل تلاش خواهد کرد.

اسپاتیفای یکی از شرکت های بزرگ صنعت موسیقی و پادکست در سراسر دنیا محسوب می شود که جزو گزینه های فوق العاده و مناسب برای همکاری با فیسبوک یاد می شود که ترکیب این دو شرکت می تواند اتفاقات بسیار هیجان انگیزی به وجود بیاورد.

همکاری فیسبوک با اسپاتیفای صرفا برای توسعه بخش های صوتی فیسبوک خواهد بود تا کاربران بتوانند از ویژگی های به وجود آمده نهایت استفاده را داشته باشند. توسعه بخش های صوتی فیسبوک جزو ارکان اصلی این شرکت در این سال های اخیر به حساب می آید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مدیر اجرایی فیسبوک اعلام کرده این شرکت در نظر دارد تا پایان سال ۲۰۲۱ برنامه های رسمی خود را اجرایی کنند و قطعا شاهد حالت های بسیار خاص و کاربردی خواهیم بود که این شرکت خواهد توانست عملکرد و خروجی قابل توجهی به نمایش بگذارد.

همکاری فیسبوک با اسپاتیفای :توسعه بخش پادکست

سیستم عامل اندروید و iOS نیز از این ویژگی به وجود آمده پشتیبانی خواهند کرد و صرفا برای یک پلتفرم نخواهد بود، خروجی جذاب و بسیار کارآمد توسط فیسبوک از ارکان فوق العاده و بسیار کاربردی و همچنین هیجان انگیز محسوب می شود که این شرکت در نظر دارد.

حالت های فوق العاده و ایجاد شده در سطح قابل قبولی ارائه داده شده و همین موضوع باعث به وقوع پیوستن قابلیت های خاص و فوق العاده هوشمندانه خواهد بود که این شرکت در نظر دارد تا آنرا به صورت حرفه ای مورد پردازش و عمل قرار دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر