همکاری کوکاکولا با تحریم کننده های فیسبوک

همکاری کوکاکولا با تحریم کننده های فیسبوک

با تشدید یافتن وضعیت بحرانی در کشور ایالات متحده شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار متفاوت و عجیب از سوی شرکت های مختلف فناوری بوده ایم که نشان دهنده وضعیت بسیار بد و ناگوار این کشور در چند سال اخیر را نشان می دهد که بخاطر نژادپرستی ایجاد شده است.

کوکاکولا نیز جزو شرکت هایی می باشد که تبلیغات محیطی و رسانه ای خود را متوقف کرده است و به کمپین نه به نژادپرستی پیوسته است که شرکت های بزرگ فناوری همچون ورایزن و موزیلا نیز حضور دارند که نشان دهنده تاثیرگذار بودن این کمپین اجتماعی سیاسی دارد.

مدیرعامل و رئیس کوکاکولا درمورد این اتفاقات اخیر اعلام کرده: هیچ مکانی برای نژادپرستی در جهان وجود ندارد و جایی برای نژادپرستی در رسانه های اجتماعی وجود ندارد و بخاطر همین کار نیز این شرکت از دادن تبلیغ به شرکت هایی که علیه نژادپرستی کار می کنند را متوقف کرده است.

همکاری کوکاکولا با تحریم کننده های که بیشتر سازمان های بزرگی مانند NAACP می باشد که که برای ایجاد کمپین های مختلف و البته جلوگیری از شیوع نژادپرستی راه اندازی شده اند پیوسته است و ما نیز شاهد اتفاقات و حالت های متفاوت و بسیار متنوع از سوی این سازمان ها خواهیم بود.

نام این کمپین StopHateforProfit نامگذاری شده است و مستقیما برای مقابله با فیسبوک راه اندازی شده است، شرکت فیس بوک در روز های اول این اتفاقات از حمایت خود برای ترامپ و برخی از کار های نژادپرستی انجام داده است که باعث ایجاد خشم و ناراحتی برای دیگر شرکت های فناوری شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
همکاری کوکاکولا با تحریم کننده های فیسبوک

همکاری کوکاکولا با تحریم کننده فیسبوک

هدف اصلی این شرکت خریدن نکردن بخش های تبلیغاتی فیس بوک می باشد تا این شرکت را به نوعی از این روش تنبیه کنند که می تواند برای شرکت فیسبوک هزینه های جبران ناپذیر و بزرگی به همراه داشته باشد که باید منتظر آخر این وضعیت بحرانی باشیم.

تمامی این شرکت ها نامه ای قبل از این تحریم به فیسبوک درمورد نژادپرستی و جلوگیری از اقدامات نژادپرستی این شرکت داشتند که هیچ خبری از سوی فیس بوک برای آنها داده نشد و همین کار باعث عصبانیت بیش از شرکت هایی که در این کمپین وجود دارد شد.

حالا باید منتظر این باشیم که ببینیم آیا فیسبوک در آخر تسلیم این شرکت ها خواهد بود و یا مبارزه و مقابله کردن خود با این سازمان ها و کمپین را خواهد داشت، وضعیت این روز های کشور آمریکا مخصوصا شرکت های بزرگ بسیار دشوار می باشد و اوضاع مناسبی در این کشور وجود دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر