همکاری گوگل با Valve برای فراهم کردن استیم کروم

همکاری گوگل با Valve برای فراهم کردن استیم کروم

به احتمال زیاد بازی های زیادی برای استیم گوگل اضافه خواهند شد و گوگل برای همین قصد دارد تا با تیم Valve همکاری کند و برای توسعه این بخش از سیستم عامل خود کار های زیادی را انجام خواهد داد. گوگل همچنین قصد دارد تا بخش استیم را به سیستم عامل کروم بوک خود منتقل کند.

کان لیو مدیر محصول سیستم عامل کروم اعلام کرده است این شرکت در حال آماده سازی های اولیه برای بارگذاری سیستم استیم بر روی پلتفرم کروم بوک می باشد و می خواهد آنرا در مدت زمان بسیار کمتری به پایان برساند و برای کاربران خود عرضه کند.

کاربران این سیستم عامل می توانند این برنامه را از طریق لینوکس اجرا کنند و به بازی های موجود در آن بپردازند فقط اجرای این محصول بر روی دیگر پلتفرم ها سخت خواهد شد، کروم بوک های زیادی وجود دارد که از نظر گرافیکی کمی ضعیف می باشند و اجرای بازی های گرافیکی روی آنها کاربر را اذیت می کند.

همکاری گوگل با Valve باعث خواهد شد تا خدمات دهی هر دو شرکت افزایش یابد و کاربران گوگل می توانند به طور کامل و بهترین شکل ممکن از این سیستم و پلتفرم نهایت استفاده را ببرند و از این فرصت نهایت استفاده را داشته باشند.

کان لیو افزود که کاربران می توانند این بخش از استیم را بر روی سیستم عامل لینوکس اجرایی کنند اما هیچ ویژگی یا مشخصات دیگری را درمورد نحوه استفاده از این محصول و بخش را منتشر نکرده است و گفته می شود قابلیت های زیادی به این بخش اضافه خواهد شد و هنوز خبر خاصی از این طریق منتشر نشده است باید منتظر ارائه انواع اخبار باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همکاری گوگل با Valve برای فراهم کردن استیم کروم

همکاری گوگل با Valve : همکاری دوگانه برای استیم

انتقال سیستم استیم گوگل برای انتقال قطعی شده است و فقط بخشی از قسمت های انتقال مانده است تا گوگل به صورت رسمی این انتقال را منتشر کند و خبر انتقال این سیستم به سیستم عامل کروم بوک را معرفی خواهد کرد و تمامی قابلیت های آنها را بازگو خواهد کرد.

هنوز به طور کامل گوگل از پیشرفت این پروژه خبر نداده است و ما حدس های زده ایم که امکان دارد این پروژه در مراحل پایانی خود باشد چون گوگل زمان زیادی را برای معرفی و خبر این انتقال صرف کرده بود که بعد از مدت ها آنرا افشا کرد و می توان حدس زد تا جایی به این دست یافته است.

با آپدیت شدن و ارتقا یافتن سیستم عامل کروم بوک به استیم داخلی می تواند یک بازار خوبی را برای کروم بوک های موجود داشته باشد و تاثیر مثبتی در فروش این محصولات در بازار های جهانی می تواند داشته باشد. همکاری گوگل با Valve یکی از سخت ترین پروژه های ممکن خواهد بود که با این حجم بازدید می خواهند این سیستم را پایه گذاری کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر