هوآوی میت ایکس در چین منتشر شد

گوشی تاشو هوآوی به زودی در دستان شما

هوآوی میت ایکس ، یک تلفن قابل تاشو از تولید کننده محبوب چینی ، در فوریه ۲۰۱۹ اعلام شد ، اما هیچ سخنی درباره تاریخ عرضه این دستگاه وجود ندارد . با این حال ، اکنون امکان خرید برای مصرف کنندگان در چین وجود دارد که نشان می دهد یک رونمایی جهانی در گوشه و کنار است.

ما در ابتدا انتظار داشتیم میت ایکس در ماه ژوئیه به بازار عرضه شود ، اما پس از آن که دستگاه منعطف سامسونگ گلکسی فولد با تولید دوام در بخش های بازنگری ، مشکلات دوام را در این مدت ایجاد کرد ، هواوی رونمایی را به تعویق انداخت تا مطمئن شود که دستگاه های آن مشکل مشابهی ندارند.

این بهترین تلفن های هواوی هستند
هوآوی میت ایکس می تواند آینده ای خوبی داشته باشد . این تلفن های قابل تاشو هستند که مشتاق و انتظار دیدن آنها را داریم .
در چین قیمت  ۱۶،۹۹۹CNH برای میت ایکس تعیین شده است (تقریبا ۲،۴۰۰ دلار ، ۱،۸۷۰ پوند ، ۳۵۰۰ دلار AU ، گرچه انتظار داریم قیمت ها در مناطق مختلف متفاوت باشد) ، بنابراین مطمئناً یک دستگاه گران قیمت است ، اما بعید است که افراد زیادی مشتاق به خرید شوند. به هر حال حداقل از الان این فناوری جدید را بخرید.

هوآوی میت ایکس در چین منتشر شد

در مورد راه اندازی جهانی هوآوی میت ایکس چطور ؟

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

از آنجا که هواوی یک شرکت چینی است ، منطقی است که میت ایکس اولین بار به آن کشور بیاید ، اما خیلی زود می تواند در سراسر جهان نیز منتشر شود.

دلیل تاخیر در میت ایکس به همین دلیل هواوی می تواند از طراحی با دوام اطمینان حاصل کند – اگر این شرکت به اندازه کافی اطمینان دارد که آن را برای مصرف کنندگان در چین عرضه کند ، احتمالاً به اندازه کافی برای سایر نقاط جهان نیز مناسب است. این بدان معنی است که ما خیلی زود می تونیم آن را ببینیم .

با این حال ، اگر شما در خارج از کشور چین مستقر هستید ، ممکن است دچار شوک شوید – با وجود آنکه قبل از ممنوعیت هواوی اعلام شد ، میت ایکس هنوز هم از تأثیرات آن بیزار است ، بنابراین هیچ برنامه گوگل (از جمله پلی استور) وجود نخواهد داشت.  این بدان معناست که اگر Netflix ، Spotify یا بسیاری از برنامه ها و بازی های رسانه های اجتماعی را می خواهید ، باید خودتان آن ها را بارگیری کنید که این قسمت می تواند کمی ناراحت کننده باشد.

این امکان وجود دارد که در آینده تغییر کند ، زیرا هواوی پیشنهادات برنامه خود را افزایش می دهد ، اما در حال حاضر ، انتظار نداشته باشید که میت ایکس خود را باز کنید تا گوگل مپ را با جزئیات بیشتری ببینید ، زیرا این امکان در دستگاه در دسترس نخواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر