بنیانگذار هواوی می گوید، هواوی بدون آمریکا ماندگار خواهد شد

بنیانگذار هواوی می گوید، هواوی بدون آمریکا ماندگار خواهد شد

در زمینه مجمع جهانی اقتصاد که در داووس برگزار می شود، بنیانگذار و مدیرعامل هواوی، رن ژنگفی آخرین وضعیت این شرکت را برای ما رقم زد. به گفته وی، غول چینی برای زنده ماندن از تحریم های آمریکا بهتر از همیشه آماده است.

رن ژنگفی گفت: همیشه سو ظن ایالات متحده وجود دارد. به این معنا که هواوی در حال تدوین برنامه دوم بود و این همان چیزی بود که به آن اجازه داد تا از ممنوعیت دولت ترامپ دوام بیاورد.

وی گفت: از آنجا که ده سال احساس امنیت در رابطه با ایالات متحده نداشتیم، صد ها میلیارد دلار برای تهیه یک برنامه منابع هزینه کردیم. اکنون ما اطمینان بیشتری داریم که می توانیم از موارد جدید زنده بمانیم.

ژنگفی با نگاه به آینده، معتقد است که دونالد ترامپ می تواند تحریم های اعمال شده برای شرکتش را بیشتر تشدید کند. با این حال، به نظر می رسد اظهارات وی این مسئله را در چشم انداز قرار می دهد.

مدیر عامل شرکت هواوی می گوید که شرکت های آمریکایی، شرکت را مجبور به جبران این امر نمی کنند

تعجب آورتر این اظهارات مبنی بر اعمال تحریم های ایالات متحده علیه هواوی، تاثیر کمی بر این شرکت داشته است. درست اسن که هواوی به رشد خود ادامه می دهد، اما در صورت جلوگیری از برخورد با همتایان آمریکایی، این رشد می توانست بسیر بیشتر باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

لازم به یادآوری است که هواوی تا پایان سال ۲۰۱۹ هدف خود را برای غلبه بر سامسونگ در رهبری بازار جهانی تلفن های هوشمند تعیین کرده بود. هدفی که پس از ممنوعیت تحریم دونالد ترامپ توسط این شرکت به طور رسمی کنار گذاشته شد.

علامه بر این، شرکت فناوری چینی اهداف مالی خود را برای سال منتیهی به تجدیدنظر کرده است. با این وجود هواوی با فروش ۲۴۰ میلیون تلفن هومسند و سود حدود ۱۱۰ میلیون دلار آمریکا سال را به پایان رساند.

هواوی در حال آماده سازی آینده بدون نرم افزار گوگل است

پس از ممانعت از دسترسی به نرم افزار های گوگل، مدتی نگدشته که هواوی شروع به توسعه گزینه های خود کرد. اولین قدم تسریع در توسعه سیستم عامل خود یعنی سیستم عامل هارمونی بود.

به گفته این، خدمات موبایل هواوی در اواخر سال ۲۰۱۹ راه اندازی شد. این مجموعه برنامه هایی است گه هدف جایگزینی سرویس های گوگل است. نمونه ای از این توافق نامه اخیر است که با تام تام تام به منظور جایگزین کردن معروف نقشه های گوگل اشاره شده است.

هواوی P40 به زودی فاش می شود و مطمتنا اولین کسی خواهد بود که با خدمات به بازار می رسد. خواهبم دید که آیا استدلال هایی برای متعقد کردن کاربران برای اوک تزک. استدلاهایی برای معتقد که کاربران برای ترک نام افزار گوگل خوهید داشت یا خیرگ

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمنونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر