هواوی مخفیانه برند آنر را فروخت

تحریم های ایالات متحده، هواوی را تحت تاثیر قرار داده است، این شرکت را مجبور می کند تا برای سر پا ایستادن دنبال راه حل هایی باشد. یکی از این راه حل ها فروش زیر برند آنر است.

دیروز گزارش شد که مسئله فروش دارایی های آنر حل شده است و تا ۲۰ نوامبر، باید رسما اعلام شود که چه کسی مالک جدید این زیر برند خواهد شد. رویترز با استناد به منابع آگاره از مالک آنر نام برد.

هواوی مخفیانه برند آنر را فروخت

این کنسرسیومی است است که از توزیع کننده دیجیتال چین و دولت شنژن تشکیل شده است. دیجیتال چین در نهایت به یکی از دو سهامدار بزرگ آنر تبدیل خواهد شد و سهم آن ۱۵ درصد خواهد بود. خود این شرکت – شرکت ترمینال آنر را در آوریل سال جاری تشکیل شد و کاملا هم تعلق به هواوی است.

حداقل سه شرکت سرمایه گذاری تحت حمایت دولت و مرکز فناوری شنژن به دیجیتال چین ملحق می شوند. هر کدام از آنها باید در نهایت از ۱۰ تا ۱۵ درصد سهم را دریافت کنند.

پس از خرید آنر، صاحبان جدید قصد دارند بیشتر تیم مدیریتی خود و بیش از ۷۰۰۰ کارمند را حفظ کنند. ظرف ۳ سال آینده، این شرکت باید برای عرضه عمومی به سهام عمومی عرضه شود.

برند آنر را فروخت
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

هواوی در سال ۲۰۲۱ به رتبه هفتم بزرگترین سازندگان گوشی های هوشمند سقوط خواهد کرد

پس از سه سال رکود متوالی بین سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰، به لطف استقرار فعال شبکه های نسل پنجم تلفن همراه در سراسر جهان، محموله های جهانی گوشی های هوشمند باید از سال آینده شروع به انتشار کنند.

طبق تحقیقات دیجی تایمز، تقاضا برای گوشی های هوشمند ۵G طی ۵ سال آینده رشد خواهد کرد، که ناشی از افزایش تعداد شبکه های تجاری ۵G و گسترش پوشش است.

قیمت پایین دستگاه های ۵G در بازار های در حال ظهور همچنین باعث رشد حمل و نقل گوشی های هوشمند خواهد شد که باید به ترتیب در سال ۲۰۲۳ به بیش از ۱.۵ میلیارد دستگاه و در سال ۲۰۲۵ به ۱.۷ میلیارد دستگاه برسد.

در سال ۲۰۲۱، سامسونگ و اپل می توانند دو جایگاه برتر را کسب کنند و پس از آنها شیائومی، اوپو و ویوو قرار خواهند داست. China’s Transsion که گوشی های ابتدایی خود را با مارک های انفینیکس، تکنو و آیتل در آفریقا و آسیای جنوبی می فروشد، در رتبه ششم قرار خواد گرفت. به دلیل تحریم های تجاری، دیجی تایمز انتظار دارد هواوی به جایگاه هفتم سقوط کند.

تحلیلگران دیجیتامیز همچنین انتظار دارند که محموله های جهانی گوشی ۵G در سال ۲۰۲۰ از ۲۰۰ میلیون دستگاه فراتر رفته و در سال ۲۰۲۵ به بیش از ۱.۲۲ میلیارد دستگاه برسد.

ـــ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ـــ

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2021

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر