هواوی دومین سازنده بزرگ تلفن هوشمند در جهان است

همانطور که گفته شد، امروز هواوی کنفرانس برنامه ریزی شده ای را در چین برگزار کرد. در این رویداد، این شرکت تعدادی از محصولات جدید و شگفت انگیر را رونمایی کرد که چند روز پیش در سطح بین المللی هم عرضه شده است. اما مانند هر کنفرانس دیگر، این باز نیز اطلاعاتی را در رابطه با عملکرد شرکت فاش کرد. معمولا تولید کنندگان دوست دارند که اطلاعاتی را فاش کنند که ابهت به آن ها بدهد. این مورد در مورد هواوی صدق ندارد. چون واقعا دلایل زیادی برای ابهت خود دارد.

در کنفرانس مطبوعاتی آنلاین، مدیر کسب و کار مصرف کننده هواوی در ابتدا یو چنگدونگ نتایج مربوط به سال ۲۰۱۹ را اعلام کرد. به نظر می رسد که درآمد فروش به اشغال مصرف کننده هواوی مبلغ ۴۶۷.۳ میلیارد یوان (۶۶ میلیارد دلار) را داشته است که نسبت به سال گذشته ۳۴% درصد افزایش داشته است.

هواوی دومین سازنده بزرگ تلفن هوشمند در جهان است

بزرگترین سازندگان تلفن همراه

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اگر چه ممکن است بسیاری تصورشان این است که ۵G مشغله اصلی این شرکت است زیرا به تعدادی از قرارداد های ۵G در سراسر جهان رسیده است، اما در تجارت گوشی های هوشمند نیز این شرکت عملکرد خوبی را در سال گذشته به نمایش گذاشته است. بنابراین آمار های موجود، محموله های گوشی های هوشمند هواوی بیش از ۲۴۰ میلیون دستگاه بود.

که با این رقم توانسته رتبه دوم بزرگترین سازندگان تلفن های هوشمند را کسب کند. همانطور که حدس می زنید رتبه اول بزرگترین سازندگان تلفن های هوشمند بی چون و چرا به سامسونگ می رسد.

گذشته از بخش تلفن های هوشمند این شرکت، یک سری هم به آمار محموله های نوت بوک بزنیم، نوت بوک های هواوی هم سال گذشته با رشد همراه بودند بدینسان در مقایسه با سال قبل رشدی ۲۰۰% داشته اند، محموله های پوشیدنی هوشمند هم همچنین ۱۷۰% نسبت به آمار سال ۲۰۱۸ رشد داشته اند، محصولات صوتی هوشمند این شرکت هم ۲۰۰% درصد نسبت به پارسال داشته اند.

در سال ۲۰۱۹، هزینه های تحقیق و توسعه هواوی ۱۳۱.۷ میلیارد یوان (۱۹ میلیارد دلار) بود که ۱۵.۳% از فروش سالانه را به خود اختصاص می دهد. ۸۵۰۰۰ حق ثبت اختراع موثر در جهان وجود دارد که ۹۰% اختراعات ثبت شده است. هواوی هم با داشتن ۳۵۲۴ برنامه حق ثبت اختراع در اداره ثبت اختراعات اروپا، در منطقه خود رتبه اول را صاحب است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر