هواوی میت ایکس ۲ در لیست تنا ظاهر شد

هواوی با وجود مشکلات زیاد، همچنان در حال کار بر روی چند گوشی هوشمند است. چند هفته پیش، دو مدل هواوی گواهینامه های ۳C را دریافت کردند. با توجه صدور گواهینامه، این دستگاه ها با شماره مدل TET-AN00 و TET-AN10 ظاهر شده اند. هر دو دستگاه ۵G هستند و توسط هواوی تولید می شوند.

علاوه بر این، این گوشی های از آخرین فناوری شارژ سریع هواوی ۶۶ واتی استفاده می کنند. در آن زمان، گزارش شد که این دستگاه آینده گوشی تاشو هواوی میت ایکس ۲ است. در حال حاضر، دو گوشی هواوی با شماره مدل های مشابه در تنا هم ظاهر شدند.

هواوی میت ایکس 2

ای دسگاه ها توسط Huawei Machine Coکه کاملا متعلق به هواوی است اداره خواهند شد. این بدان معنی است که این گوشی در واقع مدل است که توسط هواوی در کارخانه خود تولید شده است. متاسفانه، هیچ تصویر یا پارامتری همراه این لیست وجود ندارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

با توجه به اطلاعات مربوط به گواهینامه ۳C، گواهینامه بلوتوث و سایر لیست ها، هواوی میت ایکس ۲ باید با پردازنده کایرین ۹۰۰۰ ارائه شود و از شارژ سریع ۶۶ واتی پشتیبانی کند. این دستگاه دارای صفحه نمایش ۸.۳ اینچی با سرعت تازه سازی ۱۲۰ هرتزی و رزولوشن ۲۴۸۰ در ۲۲۲۰ پیکسل است.

در پشت شاهد یک ماژول دوربین چهارگانه هستیم که شامل دو لنز ۴۰ مگاپیکسلی است. این دستگاه در بخش نرم افزاری روی سیستم عامل اندروید ۱۰ و رابط کاربری EMUI 11 اجرا خواهد شد.

علاوه بر این، یک دستگاه دیگر هواوی هم با شماره مدل CDL-AN50 وجود دارد. این دستگاه همچنین در تنا با صفحه نمایش ۶.۵ اینچی و باتری ۳۹۰۰ میلی آمپر ساعتی ظاهر شده است. این گوشی همچنین از شارژ سریع ۴۰ واتی پشتیبانی و دارای ابعاد ۱۶۲.۳۱ در ۷۵.۰ در ۸.۵۸ میلی متر است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر