هواوی میت ۳۰ پرو ۵G : پادشاه جدید دوربین های موبایل

هواوی میت ۳۰ پرو ۵G پادشاه جدید دوربین های موبایل

وب سایت مستقر در فرانسه که به دلیل بررسی دوربین خود DxOMark  شناخته شده است. به تازگی امتیاز خود را برای جدیدترین گوشی هواوی یعنی میت ۳۰ پرو ۵G منشر کرده است. دستگاهی که بسیار شبیه میت ۳۰ پرو است. در واقع تنها تفاوت این دو گوشی، فناوری لیتوگرافی است که در SoC های آن ها استفاده می شود: ۷ نانومتر در کیرین ۹۹۰ و ۷ نانومتر و EUV برای کیرین ۹۹۰ ۵G; البته دومی دارای مودم داخلی ۵G نیز هست.

هواوی میت 30 پرو 5G

این گفته همانطور که تصویر هم می بینیم نمایانگر امتیاز است، نسخه ۵G بهتر از مدل قبلی عمل کرده است. به احتمال زیاد به دلیل بهینه سازی نرم افزار دوربین بهتر شده. میت ۳۰ پرو ۵G بهترین گوشی از نظر دوربین در نمودار با امتیاز نهایی ۱۲۳ در سایت DxOMark  است.

در هر صورت، اجازه دهید به سوی دوربین های این گوشی برویم، عکسهای گرفته شده با میت ۳۰ پرو ۵G در اکثر شرایط آزمایش شده سطح بالایی از جزئیات و قرار گرفتن در معرض هدف دقیق را نشان می دهد. این تلفن هوشمند همچنین هنگام عکسبرداری در فضای بیرون رنگ های دلپذیری را طبط کرده است.

هواوی میت 30 پرو 5G

در حالت بوکه، یک تخمین عمق دقیق و دامنه دینامیکی خوبی داشت. در همین حال در بزرگنمایی عکس ها، جزئیات خوبی را از نزدیک تا دامنه متوسط حفظ کرده اند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

حرکت بر روی منفی. پرچمدار هواوی نورپردازی و درخشش گاه به گاه رنگ در شرایط داخلی، دارای نرده های برجسته ای بود. در بعضی موارد رنگ ها از حالت اشباع در حالت بوکه برخوردار نبودند و در هنگام بر خورد فلش LED، گوشی های هوشمند در مواجهه با نور و تعادل خیلی خوبی رفتار نمی کردند.

تمام فاکتور های فوق در گوشی جدید هواوی نمره ای ۱۳۴ را در مورد عکس ها کسب کرده است.

هواوی میت 30 پرو 5G

در فیلم ها این تلفن هوشمند متفاوت از امتیاز قبلی در عکسبرداری نمره ۱۰۲ را بدست آورد که همچنان بالاترین سطح این سکو نیز هست.  میت ۳۰ پرو ۵G با نشان دادن جزئیات خود در اکثر شرایط و قرار گرفتن در معرض هدف دقیق، این امتیاز را به دست آورد. همچنین در اینجا سر و صدا به خوبی کنترل می شود، رنگ خوبی در فضای بیرون و داخل خانه تثبیت موثر دارد. سر انجام فوکوس خودکار سریع دقیق و قابل تکرار بود.

در مورد امتیازات منفی، ای گوشی در اکثر شرایط و برخی مواقع ناپایداری های رنگی ناچیزی، چشمک می زند.

بنابر این یک بار دیگر هواوی با میت ۳۰ پرو ۵G رهبر جدید سیستم رده بندی DxOMark می شود . جالب اینجاست که رده بعدی را میت ۳۰ پرو به همراه با شیائومی می CC9 پرو اشغال کرده است.

هواوی میت 30 پرو 5G

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر