هواوی Y9A با طراحی پرچمدار و شارژر ۴۰ واتی رونمایی شد

چند روز پیش، هواوی گوشی هوشمند انجوی ۲۰ پلاس ۵G را با هدف عرضه در بازار چین رونمایی کرد. اما می دانیم که مدل های انجوی اغلب بعدا با نامهای مختلف به بازار های بین المللی رونمایی می شوند.

امروز هواوی Y9A را نشان داد که نسخه جهانی انجوی ۲۰ پلاس ۵G است، اما با تعدادی تغییر، یعنی کپی کامل نیست.

از نظر خارجی، دستگاه ها یکسان هستند و هر دو طراحی پرچمدار میت ۳۰ را داند.هواوی Y9A همان صفحه نمایش فول اچ دی پلاس با قطر ۶.۶۳ اینچی را دریافت کرد، فقط متاسفانه، مثل انجوی ۲۰ پلاس، پشتیبانی از نرخ تازه سازی ۹۰ هرتزی را ندارد. علاوه بر این، یک تراشه کمتر وجود خواهد داشت: دیمنسیتی هلیو جی ۸۰ در مقابل دمنسیتی ۷۲۰.

هواوی Y9A
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

باتری ۴۲۰۰ میلی آمپر ساعتی هم مثل انجوی ۲۰ پلاس از شارژ ۴۰ واتی پشتیبانی می کند. این شارژ ۴۰ واتی توسط یک متن در پست کوچک در وب سایت هواوی وجود دارد که می گوید پشتیبانی از شارژ ۴۰ وات فقط در تعداد از کشور های در دسترس خواهد بود. بقیه گوشی های هوشمند به دستگاه ۲۲.۵ وات مجهز می شوند.

دوربین هم تا حدودی تغییر کرده است، سنسور ۸ مگاپیکسلی حفظ شده است در حالی که سنسور ماکرو وضوح پایین تری را دارا خواهد بود، اما سنسور اصلی در اینجا دارای وضوح ۶۴ مگاپیکسلی در مقابل ۴۸ مگاپیکسلی انجوی ۲۰ پلاس ۵G است.

رم این گوشی می تواند ۶ یا ۸ گیگابایت و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت باشد. ابعاد این دستگاه هم ۱۶۳.۵ در ۷۶.۵ در ۸.۹۵ میلی متر و وزن آن هم ۱۹۷ گرم است.

لازم به ذکر است که اوایل هفته جای هواوی گوشی های هوشمند جدید انجوی ۲۰ ۵G و انجوی ۲۰ پلاس ۵G خود را به بازار عرضه کرده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر