هوش مصنوعی جدید گوگل به زودی راه اندازی می شود

هوش مصنوعی جدید گوگل به زودی راه اندازی می شود

شرکت گوگل با ارائه مدارک معتبر به سازمان ثبت اختراعات آمریکا نسل جدیدی از خدمات خود را راه اندازی کرد، طبق گفته های مدیر این شرکت قرار است به زودی اتفاقات فوق العاده هوشمند و فوق العاده برای این شرکت رخ دهد و قطعا شاهد حالت های خاص و جذابی خواهیم بود.

حالت ها و اتفاقاتی که شرکت گوگل می تواند در حوزه فناوری و هوش مصنوعی به وجود بیاورد در بالاترین سطح ممکن ارائه داده خواهد شد و شاهد اضافه شدن ویژگی های مثبت و فوق العاده حساس از سوی این شرکت قدرتمند خواهیم بود.

حالت های بسیار جذاب و فوق العاده هوشمندانه این شرکت می تواند باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار بی نظیر و فوق العاده قدرتمندانه باشد که این شرکت می تواند در بالاترین سطح ممکن برای کاربران شرکت ارائه داده شود که می توان گفت اتفاقات بسیار مناسب و هوشمندانه ای باشد.

هوش مصنوعی جدید گوگل توانایی های قابل قبول و مناسبی را از خود به نمایش گذاشته و ما نیز شاهد به وجود آمدن قابلیت های بسیار ایده آل و فوق العاده هوشمندانه از سوی این شرکت هستیم که در بالاترین سطح ممکن ارائه داده خواهد شد و قطعا از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این شرکت بخش قابل توجهی از فناوری های جدید را به سرور های خود اختصاص داده و همین موضوع باعث پیشرفت این شرکت در راه اندازی فناوری هوش مصنوعی شده و نسبت به دیگر شرکت ها در سطح بالایی قرار دارد و می توان گفت عملکرد قابل توجه و بسیار مناسبی را از خود به نمایش گذاشته است.

هوش مصنوعی جدید گوگل

هوش مصنوعی جدید گوگل

این تکنولوژی با حمایت دانشگاه کمبریج آمریکا نیز توسعه داده خواهد شد و برای سرویس های ابری گوگل تا سال ۲۰۲۲ راه اندازی خواهد شد تا کاربران زیادی از سراسر دنیا از خدمات این شرکت قدرتمند نهایت استفاده را داشته باشند تا عملکرد مناسبی به همراه خود ثبت کنند.

هوش مصنوعی یک بحث فوق العاده سنگین و جذابی می باشد که گوگل از سال ۲۰۱۹ وارد این بحث شده و اولین نسخه خود را سال ۲۰۲۲ رونمایی خواهد کرد که بر روی سرویس های ابری این شرکت به صورت اتوماتیک فعال سازی خواهد شد تا اولین عملکرد گوگل را مشاهده کنیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر