هوندا Type R Limited رونمایی شد : سدان جذاب

هوندا Type R Limited رونمایی شد : سدان جذاب

بلاخره بعد از مدت ها انتظار سدان جدید هوندا با قابلیت های بسیار زیاد و قابل توجه رونمایی شد، این خودرو نسبت به دیگر سری های هوندا دارای قابلیت های متفاوتی خواهد بود و از نظر طراحی بهترین طراحی را در خود جای خواهد داد.

این خودرو نسبت به سری قبلی Type R دارای قدرت بسیار زیادی می باشد و در بخش طراحی نیز هیچ مشکلی ندارد و همین نیز باعث شده است تا شاهد خودروی بسیار جذاب و در طراحی نوین در طراحی خودرو های سدان باشیم.

این خودرو با وزن کم و موتور ۲.۰ لیتری توربو شارژ با ۳۰۶ اسب بخار قدرت به یکی از خاص ترین سدان های سال ۲۰۲۰ تبدیل خواهد شد، این خودرو در زمان ۵ ثانیه ۰ تا ۶۰ را طی می کند که کمی از نظر شتابگیری اولیه دچار مشکلاتی می باشد که به احتمال زیاد تا زمان عرضه این وضعیت بهبود یابد.

هوندا Type R Limited رونمایی شد این خبری می باشد که در تمامی رسانه ها شاهد این خبر بوده ایم که اشاره به طراحی جدید و نسخه جدید خودروی هوندا دارد که امروز از آن رونمایی شد و تمامی مشخصات ظاهری و فنی آن مشخص شد.

یکی از مولفه های هوندا در طراحی خودرو سبک معمول خود می باشد و یکی از رکن های طراحی خودرو های این شرکت بر اساس وزن می باشد که هوندا توانسته است در این خودرو به بهترین نحو ممکن از آن استفاده کند و خودرویی بسیار سبک و بسیار زیبا از نظر طراحی را تولید کند که به احتمال زیاد یکی از پر فروش ترین ها خواهد بود.

هوندا Type R Limited رونمایی شد : سدان جذاب

هوندا Type R Limited رونمایی شد

شرکت هوندا با برگزاری همایشی خودروی جدید خود را به معرض نمایش گذاشت و ما شاهد طراحی نوین در سبک سدان بودیم که هوندا توانست به بهترین نحو ممکن از طراحی این خودرو استفاده کند و بتواند به یکی از بهترین ها در سبک خود تبدیل شود.

این خودرو از گیربکس ۶ دنده استفاده می کند که سرعت این خودرو را تا ۲۱۰ مایل بر ساعت فراهم سازی می کند که این سرعت واقعی می باشد و در تمامی جاده ها چه خشک و چه مربوط رانندگی با این سرعت امکان پذیر می باشد.

هوندا به قول خود عملکرد و یک خودروی بسیار سبک در حد و اندازه های یک خودروی معمولی را به معرض نمایش گذاشت که به بهترین نوع ممکن طراحی شده است و هر چقدر درمورد ویژگی ها و زیبایی های این خودرو تعریف کنیم باز هم کم گفته شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

1 نظر
  1. عفت میگه

    ماشین جذابیه

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر