هوندا Type R Limited رونمایی شد : سدان جذاب

هوندا Type R Limited رونمایی شد : سدان جذاب

بلاخره بعد از مدت ها انتظار سدان جدید هوندا با قابلیت های بسیار زیاد و قابل توجه رونمایی شد، این خودرو نسبت به دیگر سری های هوندا دارای قابلیت های متفاوتی خواهد بود و از نظر طراحی بهترین طراحی را در خود جای خواهد داد.

این خودرو نسبت به سری قبلی Type R دارای قدرت بسیار زیادی می باشد و در بخش طراحی نیز هیچ مشکلی ندارد و همین نیز باعث شده است تا شاهد خودروی بسیار جذاب و در طراحی نوین در طراحی خودرو های سدان باشیم.

این خودرو با وزن کم و موتور ۲.۰ لیتری توربو شارژ با ۳۰۶ اسب بخار قدرت به یکی از خاص ترین سدان های سال ۲۰۲۰ تبدیل خواهد شد، این خودرو در زمان ۵ ثانیه ۰ تا ۶۰ را طی می کند که کمی از نظر شتابگیری اولیه دچار مشکلاتی می باشد که به احتمال زیاد تا زمان عرضه این وضعیت بهبود یابد.

هوندا Type R Limited رونمایی شد این خبری می باشد که در تمامی رسانه ها شاهد این خبر بوده ایم که اشاره به طراحی جدید و نسخه جدید خودروی هوندا دارد که امروز از آن رونمایی شد و تمامی مشخصات ظاهری و فنی آن مشخص شد.

یکی از مولفه های هوندا در طراحی خودرو سبک معمول خود می باشد و یکی از رکن های طراحی خودرو های این شرکت بر اساس وزن می باشد که هوندا توانسته است در این خودرو به بهترین نحو ممکن از آن استفاده کند و خودرویی بسیار سبک و بسیار زیبا از نظر طراحی را تولید کند که به احتمال زیاد یکی از پر فروش ترین ها خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

هوندا Type R Limited رونمایی شد : سدان جذاب

هوندا Type R Limited رونمایی شد

شرکت هوندا با برگزاری همایشی خودروی جدید خود را به معرض نمایش گذاشت و ما شاهد طراحی نوین در سبک سدان بودیم که هوندا توانست به بهترین نحو ممکن از طراحی این خودرو استفاده کند و بتواند به یکی از بهترین ها در سبک خود تبدیل شود.

این خودرو از گیربکس ۶ دنده استفاده می کند که سرعت این خودرو را تا ۲۱۰ مایل بر ساعت فراهم سازی می کند که این سرعت واقعی می باشد و در تمامی جاده ها چه خشک و چه مربوط رانندگی با این سرعت امکان پذیر می باشد.

هوندا به قول خود عملکرد و یک خودروی بسیار سبک در حد و اندازه های یک خودروی معمولی را به معرض نمایش گذاشت که به بهترین نوع ممکن طراحی شده است و هر چقدر درمورد ویژگی ها و زیبایی های این خودرو تعریف کنیم باز هم کم گفته شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz
1 نظر
  1. عفت میگه

    ماشین جذابیه

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.