هونور ۳۰S قدرت گرفته از پردازنده کیرین ۸۲۰ به زودی رونمایی می شود

پس از رکورد در ماه فوریه، تولیدکنندگان تلفن های هوشمند چینی به طور دسته جمعی مدل های جدید را در ماه مارس منتشر کردند. علاوه بر سزی جدید هواوی P40 که باید در تاریخ ۲۶ مارس عرضه می شد، هونور نیز اولین گوشی هوشمند خود را در سال ۲۰۲۰ یعنی هونور ۳۰S را عرضه می کند.

امروز، رئیس هونور، ژائو مینگ تایید کرد که آنها به زودی اولین محصول جدید خود را با نام هونور ۳۰S منتشر می کند. که قدرت گرفته با تراشه جدید کیرین ۸۲۰ است.

پیش از این، برخی از کاربران عکس هایی از هونور ۳۰S را روی بطری اسپرایت گرفته بودند. این به طور مستقیم ظاهر این دستگاه را در معرض دید قرار می دهد. همانطور که می بینیم، از طرحی لنز ماتریس در عقب و همچنین طراحی پشتی گرادیانی استفاده می کند.

هونور ۳۰S ممکن است تاثیر زیادی در رقابت تلفن های پرچدار داشته باشد. علاوه بر این، به یک دستگاه بزرگ در بازار ۵G تبدیل می شود. فناوری های پیشرو مانند تراشه ها و تقسیم بندی دقیق هواوی، باعث می شود هونور ۳۰S به یکی از بزرگترین متغیر های صنعت تلفن های هوشمند در آینده نزدیک تبدیل شود.

بازار گوشی های هوشمنددر سال ۲۰۱۹ رو به کاهش است. و کلا بازار تلفن های هوشمند چینی نزدیک به ۱۰% کاهش داشته است. با این حال، حتی در چنین شرایطی، هونور هنوز هم برای دستیابی به رشد متقابل به پتانسیل قوی بند متکی بود.

در ۹ مارس، ژائو مینگ در ویبو فاش کرد که از سرگیری کار در فوریه، بازار های آنلاین و آفلاین هونور هر هفته به سرعت در حال رشد است. در حال حاضر، فروش روزانه، آنلاین و آفلاین از نتایج دوره مشابه سال گذشته فراتر رفته است.

هونور ۳۰S با پردازنده کیرین ۸۲۰

هونور ۳۰S به عنوان پیش آهنگ سری هونور ۳۰، چالش بزرگی را برای رقابت موجود در بازار به وجود می آورد. یکی از بزرگترین نقاط قوت و رقابت اصلی آن کیرین ۸۲۰ است.

همانطور که همه می دانید، سال گذشته کیرین ۸۱۰ یک تراشه leapfrog بود که مستقیما الگوی رقابت در بازار تراشه های میان رده تا رده بالا را تغییر داد.

در بخش پردازنده های متوسط رو به بالا، کیرین ۸۱۰ عملکر CPU ، GPU و AI قوی تری را نشان می دهد. این عملکرد خارق العاده بازار را به چندین تلفن هواوی و هونور آورده است. در مقایسه با رقبا از جمله اسنپدراگون ۷۳۰ و مدیاتک P30 در مدت مشابه، کیرین ۸۱۰ از نظر CPU و GPU و قدرت محاسباتی هوش مصنوعی به طور کلی پیروز شده است. همچنین دلایلی برای این باور داریم که ورود کیرین ۸۲۰ بار دیگر چشم انداز رقابتی فعلی بازار گوشی های هوشمند میان رده ۵G را تغییر خواهد داد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر