هیوندای سانتافه ۲۰۲۱ اولین خودروی هیبریدی این شرکت

هیوندای سانتافه ۲۰۲۱ اولین خودروی هیبریدی این شرکت

شرکت هیوندای با رونمایی از خودروی قدرتمند و پیشرفته خود برای اولین بار سری هیبریدی را به خودرو های خود بازکرد و این بار نیز شاهد حالت های بسیار فوق العاده و بسیار هیجان انگیز از سوی این شرکت قدرتمند خواهیم بود که در بالاترین سطح ممکن قرار دارد.

هیوندای با رونمایی از خودروی جدید خود بازار رقابتی بسیار حساس و فوق العاده ای را برای خود به ارمغان خواهد آورد و قطعا مشتریان زیادی خواهد داشت که می تواند برای هیوندای از تمامی لحاظ مناسب و البته قدرتمندانه باشد.

سری سانتافه از محصولات این شرکت می باشد که در بالاترین سطح خود قرار دارد و همین موضوع باعث پیشرفت خاص و جذاب این شرکت کره ای – ژاپنی می باشد که نشان دهنده قدرت اول هیوندای برای تولید چنین خودرو هایی نشان می دهد.

هیوندای سانتافه ۲۰۲۱ اولین خودرویی می باشد که از سوی هیوندای برای این شرکت در نظر گرفته شده است و ما نیز شاهد قابلیت و اتفاقات بسیار ایده آل و جذاب از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری و تکنولوژی خواهیم بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سانتافه کلا یک سری فوق العاده و بسیار هیجان انگیز می باشد که این شرکت توانایی انجام کار ها را به بهترین شکل ممکن دارد و همین موضوع باعث پیشرفت کلی و همچنین پیشرفت فوق العاده این شرکت قدرتمند دنیا خواهیم بود.

هیوندای سانتافه 2021

هیوندای سانتافه ۲۰۲۱

مهمترین تغییرات سانتافه برای سال ۲۰۲۱ در زیر پوست جدید و نرم ظاهر می شود. دیگر موتور قدیمی ۲.۴ لیتری خطی چهار پایه و آسیاب اختیاری توربوشارژ ۲.۰ لیتری از بین رفته است. موتور جدید سطح ابتدایی یک موتور ۲.۵ بانتری ۴ لیتری است که تخمین زده می شود ۱۹۱ اسب بخار قدرت (۱۴۲ کیلووات) و ۱۸۲ پوند فوت (۲۴۷ نیوتن متر) تولید کند.

این به تدریج از ۲.۴ خروجی ۱۸۵ اسب بخار و ۱۷۸ پوند فوت (۱۳۸ کیلووات و ۲۴۱ نیوتن متر) افزایش می یابد. همانند سانتافه ۲۰۲۰ ، موتور پایه با گیربکس هشت سرعته اتوماتیک ، با پیشرانه جلو یا چهار چرخ متصل می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر