هیوندای سانتافه XRT 2022 جدیدترین کراس اوور شرکت کره‌ای

هیوندای سانتافه XRT 2022 جدیدترین کراس اوور شرکت کره‌ای

هیوندای بعد از اینکه در سری سانتافه عملکرد مثبت و بسیار خوبی اجرایی کرد، حالا در نظر دارد با توسعه و ارائه حالت های فوق‌العاده کاربردی برای این سری باعث فروش بالا شد. این بار در طراحی و نوع ساختار شاهد ایجاد تغییرات اساسی نسبت به نسخه های قبل توسط این شرکت هستیم.

هیوندای با بهره‌گیری از فناوری های نسل جدید و همچنین استفاده از تجربه های گذشته خود تریم XRT را طراحی خواهد کرد. تریم های SEL و Limited نیز درکنار XRT قرار خواهند گرفت تا هیوندای برای اینکه بتواند عملکرد مثبت خود را به طور گسترده ارائه دهد را تکمیل ارائه کند.

هنوز مشخصات فنی و همچنین کراس اوور بودن این نسخه مشخص نشده اما برخی تصاویر از طراحی و نوع ساختار این خودرو منتشر شده است که نشان دهنده ترکیب ایده‌آل و بسیار هوشمندانه است که از سوی این شرکت کره‌ای برای بخش طراحی استفاده شده است.

هیوندای سانتافه XRT 2022 به احتمال زیاد به موتور ۲.۵ لیتری مجهز خواهد شد و چهار سیلندر بنزینی خواهد بود، نیروی تولید شده از موتور ۱۹۱ اسب بخار خواهد بود که خروجی قابل توجه و بسیار ایده‌آل برای تریم XRT خواهد بود که شکاف بین تریم های SEL و Limited را پر خواهد کرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

احتمال عرضه این نسخه به بازار های جهانی به صورت گسترده و زیاد قابل توجه خواهد بود و این امر که توانایی های بسیار زیادی از سوی این شرکت کره‌ای القاع خواهد شد بسیار زیاد خواهد بود. هنوز اطلاعات تکمیلی و دقیق از سوی این شرکت برای این نسخه جذاب منتشر نشده است.

هیوندای سانتافه XRT 2022

هیوندای سانتافه XRT 2022

بین تریم های SEL و همچنین Limited تفاوت قیمتی بسیار زیادی وجود دارد اما هیوندای قصد دارد با اضافه کردن نسخه XRT این فاصله را از بین ببرد و به نوعی شکاف میان نسخه های قبلی را با ارائه یک نسخه بهینه تر و همچنین قدرتمندتر به ثبت برساند و یک خروجی جذابی داشته باشد.

عملکرد هیوندای در بازار های جهانی همیشه بهترین بوده و در این شکی نیست که این شرکت کره‌ای خروجی جذاب و هوشمندانه‌ای برای بازار های جهانی داشته است یا خیر. باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا هیوندای تریم XRT را به چه شکل عرضه و رونمایی خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع motor1

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر