وابستگی به فیسبوک توسط اینستاگرام و واتساپ

وابستگی به فیسبوک توسط اینستاگرام و واتساپ

مارگ زاکربرگ مدیرعامل و رئیس شرکت فیسبوک در یک نشست خبری بسیار عجیب اعلام کرد، زیر مجموعه های این شرکت یعنی واتساپ و اینستاگرام وابستگی شدیدی به فیسبوک دارند و تمام توان خود را از این شرکت بهره می گیرند.

این ادعا بسیار عجیب و جنجالی می باشد که مدیرعامل هر سه شرکت اعلام کرده است و باعث ایجاد شایعات بسیار زیادی برای فروش واتساپ و اینستاگرام توسط مارک زاکربرگ می باشد که باز هم یک سردرگمی توسط این شرکت در دنیای فناوری به وجود آمده است.

از طرفی هم رسانه های معتبر دنیا و کارشناسان باورد دارند بازدید های اینستاگرام در کنار کاربران میلیاردی واتساپ نمی تواند وابستگی خاصی به فیسبوک داشته باشد و این مسئله یک سوال بزرگ را در ذهن کاربران به وجود می آورد.

وابستگی به فیسبوک یک ایده بسیار عجیب از سوی مارک زاکربرگ می باشد، دلیل اصلی این موضوع از پیش ساختگی واتساپ و اینستاگرام قبل از خرید توسط فیسبوک می باشد و همین امر باعث به وجود آمدن حالتی بسیار عجیب و غریب برای این شرکت محسوب می شود.

واتساپ و اینستاگرام قبل از فروش همین روش را داشتن و فقط برخی از آپدیت های نرم افزاری برای آنها منتشر شده که چندان قابلیت های حساس و خاصی نبوده اند که بتوان گفت وابستگی شدیدی به فیسبوک داشته اند و این نشان دهنده یک تعصب بسیار عجیب می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
وابستگی به فیسبوک ، مسئله این است؟

وابستگی به فیسبوک ، مسئله این است؟

این حرف مارک زاکربرگ بسیار خنده دار می باشد و می توان گفت یک تعصب بسیار بد و عجیب برای نام فیسبوک دارد که نمی خواهد ادعا کند که زیرمجموعه های این شرکت فعالیت بهتر و خوبی نسبت به نرم افزار اصلی این شرکت بزرگ دارند.

افزایش رشد کاربران واتساپ که یک میلیارد کاربر منحصر به فرد را رد کرده و بازدید های بسیار زیاد اینستاگرام همه، نشان دهنده اتفاقی عجیب می باشد که با حرف های مارک زاکربرگ سازگاری ندارد و حرف های این شخص را نفی می کند.

تعصب بی جا و عجیب این شخص درمورد فیسبوک باعث شده تا کاربران این شرکت از این فرد ناراضی باشند و از او شکایت داشته باشند که چرا عملکرد فوق العاده اینستاگرام و فعالیت های مستمر واتساپ را فقط به خاطر یک تعصب ساده از بین می برد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

3 نظرات
 1. غلام رضا میگه

  بخوام شکایت کنم ازش کجا باید اینکارو کنم؟

  1. وحید دلشاد میگه

   با سلام دوست عزیز
   برای شکایت از فیسبوک باید وارد خود نرم افزار شوید
   و در بخش لاگین گزینهComplaint را بزنید و نظر خود را وارد کنید.

   1. غلام رضا میگه

    خیلی سپاسگزارم

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر