واتساپ به زودی دارای استیکر های متحرک مانند تلگرام می شود

واتساپ به زودی دارای استیکر های متحرک مانند تلگرام می شود

واتس آپ به خاطر دلایل بسیاری، برنامه پیام رسانی ارجع ما نیست بلکه تلگرام است. علاوه بر این حتی اخیرا شاهد بودیم که این برنامه از نظر ارسال و دریافت تصاویر، فیلم ها و یادداشت های صوتی چگونه در خارج از جهان خدمات خود را از دست داده است. با وجود این، ما همچنان ویژگی های جدیدی را در برنامه مشاهده کنیم. این برنامه به مدت طولانی از ویژگی های که در تلگرام داریم استفاده می کند.

بیش از یک سال است که در واتساپ برچسب ها را ارسال کنیم، همانطور که سالها در تلگرام انجام دادیم. این برچسب ها در اصل نقاشی های کوچک، بزرگتر از ایموجی هستند که ایده ها و یا احساسات را منتقل می کنند. مزیت آنها این است که ما به راحتی می توانیم خودمان را شبیه سازی کنیم، بنابراین آنها به سرعت محبوب شدند. خب در ادامه می بینیم که چگونه این برنامه بر روی یک سری از برچسب های متحرک کار می کند.

شما کدام یک را در اولویت قرار می دهید، استیکر ها یا دارک مود

واتساپ به زودی دارای استیکر های متحرک

اخبار واتس آپ تقریبا به عنوان یادگاری برای حرفها تبدیل شده است. نه تنها به این دلیل که به نظر می رسد این برنامه به محدود به کپی کردن توابع به طور مستقیم از تلگرام است، بلکه به این دلیل است که آنها با عملکرد های جدیدی که هیچ کس از آنها درخواست نکرده اند، بروزرسانی م شوند، بلکه حالت تاریکی یا نایت مود که سال هاست در حال توسعه است و ما در خواست آن را داریم، هنوز نمی رسد. نکته این است که به لطف WaBetaInfo، می دانیم که به زودی برچسب های متحرک را در واتس آپ خواهیم داشت. این عملکردی است که ما از ابتدای تابستان گذشته در تلگرام داریم.

حقیقت این است که اولین نشانه های این تازگی در ماه آوریل به وجود آمد. اما مانند حالت تاریک، از آن زمان تاکنون هیچ خبری نبوده است. در این حالت، به نظر می رسد که واتس آپ ابتدا این ایده را داشت اما تلگرام برای چندین ماه در تحقق این کار پیش رفت.  اکنون، به نظر می رسد که ادغام آن در مدت زمان بسیار کمی اتفاق می افتد، حداقل این همان چیزی است که آنها از WaBetaInfo به ما می گویند.

این عملکرد در حال حاضر در دسترس نیست، اما از این رسانه، آنها به یک نسخه غیرقابل توزیع برنامه دسترسی پیدا کرده اند، که در آن آنها توانسته اند بسته های آیکون های متحرک را بارگیری کرده و آنها را به طور رضایت بخش آزمایش کنند. چیزی که ما هنوز نمی دانیم این است که اگر بتوانیم خودمان این برچسب های متحرک را با برنامه ای از گیف یا قطعات ویدیویی کوچک بسازیم، اگر چه چیزی پیچیده تر از ایجاد یک برچسب از یک نصویر است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر