واتساپ در خطر است : سیگنال به سرعت رشد می کند

با توجه به بحث برانگیز بودن سیاست حفظ حریم خصوصی واتساپ، مردم رفته رفته شروع به پیدا کردن گزینه های دیگری می کنند. یکی از بهترین برنامه های جایگزین واتساپ، پیام رسان سیگنال است. این برنامه توسط ایلان ماسک هم مورد استقبال قرار گرفت. به دلیل جنجال ها، واتساپ معرفی سیاست حفظ حریم خصوصی خود را ۱۵ ماه به تاخیر انداخت. با این حال از آنجا که به تاریخ نزدیکتر می شویم مردم حالا بیش از هر زمان دیگر نصب پیام رسان سیگنال را شروع کرده اند. طبق گزارش گلف نیوز، سیگنال هم از نظر دانلود و هم از نظر کاربران فعال ماهانه در سه ماهه اول ۲۰۲۱، سریعترین اپلیکیشن جهان بود.

واتساپ در خطر است
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همچنین برنامه دیگری که به عنوان جایگزینی برای واتساپ مورد استفاده قرار می گیرد، تلگرام است که از ویژگی های بیشتری نسبت به واتساپ برخوردار است. طبق گزارش ها تلگرام از نظر دانلود در جایگاه سوم قرار دارد. اگر چه کاربران فعال ماهانه در تلگرام بسیار بیشتر هستند. طبق تجزیه و تحلیل، تلگرام از نظر کاربران فعال ماهانه در سطح جهان مقام دوم را به خود اختصاص می دهد.

دلیل افزایش ناگهانی دانلود و کاربران فعال ماهانه این پیام رسان سیاست حفظ حریم خصوصی واتساپ است. این موضوع مورد توجه همه قرار گرفت و کسانی که به حریم خصوصی خود اهمیت می دهند به دنبال برنامه های دیگری در بازار بودند. واستاپ بهترین پیام رسان نبود و با این سیاست حفظ حریم خصوصی هم به شدت تحت تاثیر قرار گرفت. میزان دانلود سیگنال و تلگرام رو به روز در حال افزایش است. سیگنال برای کسانی که سادگی را ترجیح می دهند و تلگرام برای کسانی که به دنبال تجربه ای غنی از قابلیت ها هستند، گزینه بسیار مناسبی می باشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر