واقعیت مجازی سامسونگ راهی بازار خواهد شد

واقعیت مجازی سامسونگ راهی بازار خواهد شد

سامسونگ برای اینکه در رقابت با سایر برند ها عقب نماند مجبور به تولید هدست های واقعیت مجازی شده است تا بتواند از این طریق نیز کاربران خود را نگه داشته باشد و رضایت آنها را به دست بیاورد.

این شرکت برای ماندن در رقابت بزرگ بین غول های الکترونیکی باید خود را با شرایط ترمیم میداد و همینطور نیز می باشد، سامسونگ با بیانیه ای اعلام کرده است که قصد دارد یک هدست واقعیت مجازی را برای سال آینده تولید خواهد کرد.

این محصول سامسونگ حالت های متفاوتی خواهد داشت و نسبت به سایر هدست واقعیت مجازی کامل تر و بروز تر خواهد بود. قابلیت های این محصول وجود سنسور های حرکتی داخل این محصول است که در دیگر محصولات وجود نداشته است که این محصول را خاص تر از گذشته کرده است.

سامسونگ نیز اعلام کرده است که قرار است با یکی از کمپانی های بازی سازی بزرگ دنیا قرارداد ببندد و همکاری هایی برای انجام بازی ها با این هدست را به کاربران خود ارائه دهد، این قابلیت برای سامسونگ یک مزیت عالی و فوق العاده محسوب خواهد شد.

این شرکت همیشه برای اینکه بتواند خودش را اثبات کند دست به هرکاری زده و با تولید کردن تلویزیون، موبایل و حتی لوازم خانگی نشان داده است قدرت زیادی در تولید لوازم الکترونیکی و هوشمند دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

واقعیت مجازی سامسونگ راهی بازار خواهد شد

مشخصات فنی واقعیت مجازی سامسونگ

این محصول با داشتن دو عدد سنسور در کنار هدست برای بررسی حرکات شخص قرار داده شده است و بلافاصله بعد از حرکت فرد این سنسور ها که با هوش مصنوعی برنامه ریزی شده اند شروع به آنالیزکردن خواهند کرد و یکی رابط کاربری جذاب را به شما خواهد داد.

علاوه بر این قابلیت ، این هدست دارای حافظه داخلی و برخی اتصالات جذاب خواهد بود که سامسونگ این ویژگی ها و قابلیت ها را در زمان معارفه این محصول توضیح خواهد داد. جنس این محصول از الیاف نرم خواهد بود و برای استفاده هیچ مشکلی را بوجود نخواهد آورد.

این هدست در رنگ های آبی ، مشکی و سفید عرضه خواهند شد که رنگ های دیگری نیز به فهرست رنگ های این محصول اضافه خواهد شد. بزرگترین و بهترین قابلیت این محصول بلوتوث یا به نوعی اتصال بی سیم این محصول است که در دیگر محصولات مشابه وجود ندارد.

این محصول توانایی این را دارد تا بیش از ۵۰ متر فاصله با تلویزیون  و کنسول های بازی متصل شود که در مدل های دیگر فقط فاصله ۱۰ متر می باشد. قدرت وصل شدن بی سیم این محصول بسیار جالب و قدرتمند خواهد بود چون از ورژن ۵ استفاده خواهد شد.

باید تا زمان عرضه نهایی این محصول منتظر بمانیم وببینیم سامسونگ قرار است چه کار بزرگ دیگری را انجام دهد تا بار دیگر مورد تمجید و ستایش قرار بگیرد. درمورد این مطلب هرگونه سوال و انتقادی دارید می توانید زیر همین مطلب آنرا با ما به اشتراک بگذارید.

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر