وانت برقی شورولت

وانت برقی شورولت

مانند بسیاری از وسایل نقلیه در SEMA ، E-10 مفهومی است که هم اکنون در مرحله آزمایش باقی مانده است.هنوز هم سرگرم کننده است که چون حتی حاضر به آزمایش چنین چیزی است. امید این است که یک روز ، ما نیروگاه های برقی سبک جعبه ای را آماده کنیم تا بدون نیاز به یک فروشگاه تخصصی ، وارد پروژه بعدی شما شویم.

فورد تنها یک اتومبیل ساز آمریکایی بود که این هفته با یک نیروگاه برقی در لاس وگاس راه اندازی کرده بود. Rival شورولت در  مراسم سالانه انجمن تخصصی تجهیزات بازار SEMA یک وانت اصلاح شده C-10 1962 مجهز به پیشرانه الکتریکی حاصل از Chevy Bolt EV را به همراه آورد.

 

وانت برقی شورولت

پیشرانه الکتریکی، از اتصال و کروز ، از “پشته مضاعف موتورهای جعبه برقی مفهومی شورلت عملکرد” (eCrate) استفاده می کند و در کنار آن دو باتری ۴۰۰ ولت نصب شده در بستر کامیون زیر یک پوشش تونوی سخت است. کمک به رسیدن ۴۵۰ اسب بخار قدرت، و یک گیربکس اتوماتیک SuperMatic 4L75-E معمولی دارد .

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

چوی تخمین می زند که کامیون می تواند در طی به سرعت پنج ثانیه به ۶۰ مایل در ساعت برسد و ربع مایل را در برد ۱۳ ثانیه ای گذر  کند. این بسیار جالب است ، به خصوص برای کامیون هایی در این سن ، اما عملکرد پیشگامانه ای که ما از الکترونیک های سطح بالا مانند تسلا رود استار انتظار داریم.

 

وانت برقی شورولت

Russ O’Blenes ، مدیر عملکرد Variants ، Parts & Motorsports ، گفت که آنها این سیستم را برای ارائه توان و دامنه طراحی کرده اند ، اما به ویژه ، محدوده تخمینی خودرو را در هر بار ذکر نکرده اند.

آزار دهندست ، چوی نمی تواند اجازه دهد برق فقط در پوست خود زندگی کند. آنها یک “شبیه ساز صدا” اضافه کردند که صدای V8 را تقلید می کند ، تا “با سایر میله های داغ در جاده سازگار باشد.” خوشبختانه ، این قابلیت غیرفعال است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر