وانت جدید تسلا : قیمت ، مشخصات و تاریخ انتشار

وانت جدید تسلا

آیا این واقعا وانت جدید تسلا خواهد بود ؟ فکر می کنم به این زودی خبر انتشار این وانت را بشنویم .

خارج از شاید Tesla Model Y ، کامیون وانت برقی از تسلا مطمئناً پیش بینی شده ترین خودروی برقی آینده این خودروساز است.

اطلاعاتی را اضافه می کند که نشان می دهد ایلان ماسک تصویر کامیون تسلا در مریخ را در ماه آوریل در توئیتر به اشتراک گذاشته شده است . این تصاویر را می توانید در زیر مشاهده کنید .

به روز رسانی پنچم: کامیون تسلا جدید و واقع بینانه ای را اضافه می کند که هنوز ارائه نشده است. آن را با جزئیات در اینجا و به طور مستقیم در زیر بررسی کنید:

روزرسانی ۴: شامل اطلاعاتی درباره ظاهر کامیون است. این مانند یک شرکت هواپیمایی آتیه و زرهی به نظر می رسد.

به روز رسانی ۳: شامل نظرات جدیدی از Elon Musk است.

به روز رسانی ۲: این پست به روز شده است تا اطلاعاتی در مورد پتانسیل مجهز بودن کامیون تسلا به باتری بسیار مایل به مایل به آن مجهز شود.

به روز رسانی: این پست به روز شده است تا تاریخ آشکار جدیدی را برای کامیون تسلا درج کند. اطلاعات بیشتر در زیر…

با گذشت زمان ، بیشتر از طریق ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا ، ما کمی بیشتر و جزئیات بیشتری در مورد کامیون تسلا می شنویم، بنابراین فکر می کنیم اکنون زمان آن رسیده است که همه چیزهایی را که در رابطه با وانت تسلا می دانیم برجسته کنیم.

قیمت

این موضوع کامیون تسلا شاید جنجالی ترین باشد.

تنها ذکر قیمت گذاری توسط ایلان ماسک انجام شده و بسیار کم است که تا حدودی غیرقابل باور است.

طبق گفته مدیرعامل تسلا ،ایلان ماسک ، کامیون آینده تسلا قیمت هدف زیر ۵۰ هزار دلار خواهد داشت. مشکل اظهار داشت:

“شما باید بتوانید یک کامیون واقعا عالی را با قیمت ۴۹ دلار یا کمتر خریداری کنید.”

به سختی می توان باور کرد که این نقطه قیمت حتی ممکن است ، اما این هدف است. در مورد موضوع قیمت بیشتر از ماسک آمده است:

“ما نمی خواهیم واقعاً گران باشد. فکر می کنم کمتر از ۵۰،۰۰۰ دلار شروع شود – باید حداکثر ۴۹،۰۰۰ دلار قیمت شروع شود. در حالت ایده آل کمتر این نمی تواند غیر قابل تحمل باشد. این باید مقرون به صرفه باشد نسخه هایی از کامیون وجود خواهد داشت که گران تر باشند ، اما شما باید با یک قیمت ۴۹ هزار دلار یا کمتر بتوانید یک کامیون بسیار عالی را خریداری کنید. “

عملکرد و مشخصات

کامیون تسلا باعث می شود رام مانند اسباب بازی به نظر برسد و فورد F-150 را نیز شکست دهد. اهداف بلند ، اما تسلا هرگز نتواند جلوی عملکرد را بگیرد.

در تریم های سطح بالا ، کامیون تسلا باید دارای برد بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ مایل باشد ، احتمالاً بیشتر. همانطور که ممکن است کسی گمان کند ، این چرخ تمام چرخ با موتور برای هر محور خواهد بود. ایلان ماسک همچنین خاطرنشان کرد: این سیستم تعلیق با توجه به بار آن تنظیم پویا خواهد کرد. الکتریکی بودن و کامیون بودن به معنای گشتاور گشتاور است. ماسک یک بار توئیت کرد که می تواند ۳۰۰۰۰۰ پوند بکشد.

رخی از ویژگی های اضافی شامل قدرت ۲۴۰ ولت برای تمام ابزارهای کاری شما ، یک درب اتوماتیک کشویی منحصر به فرد است و به صورت اتوماتیک به موازات پارک و دوربین های ۳۶۰ درجه و سونار خواهد بود.

به روز رسانی: اکنون حدس و گمان هایی وجود دارد مبنی بر اینکه کامیون تسلا اولین تسلا مجهز به باتری میلیون مایل خواهد بود که توسط جف دن محقق تسلا و جسی هارلو تولید شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کامیون ها به دلیل قابلیت اطمینان و قابلیت اطمینان شناخته شده اند. در حقیقت ، قابلیت اطمینان اغلب در صدر لیست خریداران کامیون قرار دارد. عملکرد و جنبه های دیگر معمولاً بسیار پایین تر است. چگونه تسلا می تواند به خریداران کامیون برقی اطمینان دهد که کامیون تسلا قابل اطمینان خواهد بود؟ صرفاً با ارائه یک باتری میلیون مایل با ضمانت برای تهیه نسخه پشتیبان از آن.

ظاهر

ایلان ماسک پیشتر خاطرنشان کرده بود که کامیون تسلا در مجموعه فرنچایز Sci-fi Blade Runner از جایی به نظر نمی رسد.

به روز رسانی: به نظر می رسد که ماسک ممکن است در آوریل سال جاری کامیون تسلا را به جهان نشان دهد. جزئیات بیشتر در اینجا

به روز رسانی: ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا ، تازه (۱۳ اکتبر ۲۰۱۹) اعلام کرد که کامیون وانت برقی تسلا در واقع شبیه به نوعی از شرکت های حمل کننده نظامی زرهی است.

به روز رسانی: موسک اظهار می دارد که کامیون تسلا ویژه است.

علاوه بر این ، یک تصویر تیزر تنهایی منتشر شد

اما خارج از این ، واقعاً هیچ چیز از نظر ظاهری غیر از آنکه رادیکال باشد و شاید کمی قطبی باشد ، مشخص نیست ، مثل این که همیشه تسلا-رام بحث برانگیز ارائه شده در بالا است.

نام مدل

این بسیار گمانه زنی است ، اما برخی از نشانه ها وجود دارد که کامیون تسلا مدل Tesla Model B نامیده می شود.

آیا در واقع آیا B می تواند به مرجع Blade Runner Elon Musk متصل شود؟

آیا می توان کامیون را مدل B نامید؟ بنابراین نتیجه B S3XY است؟ این خارج از قلمرو کاری نیست که الون ماسک انجام دهد. شما چی فکر میکنید؟ اگر نه B ، کامیون تسلا به نامی انتشار خواهد شد .

برنامه های تاریخ و راه اندازی / تولید را فاش کنید

ظاهراً این افشاگری هنوز در نظر گرفته شده است تا حدودی در سال جاری اتفاق بیفتد ، هرچند هیچ اطلاعات مشخصی فراتر از آن نیست. به روز رسانی: ایلان ماسک می گوید رونمایی به احتمال زیاد در ماه نوامبر رخ خواهد داد.

در مورد برنامه های تولید و در دسترس بودن؟ این هردو در این مقطع زمانی ناشناخته کامل هستند. تسلا هنوز هم باید مدل Y را به بازار عرضه کند ، بعلاوه بر روی Tesla Roadster و Tesla Semi نیز کار می کند. کامیون تسلا می تواند سریع ردیابی شود ، اما در حال حاضر هیچ جزئیاتی در دسترس نیست.

به نظر ما بهترین سناریو این است که تولید ممکن است ظرف ۲ سال آغاز شود. با این وجود کامیون وانت برقی R1T که سال آینده برای تولید آن آماده شده است ، تسلا را به خوبی پشت Rivian قرار داده است.

آیا این اولین نگاه ما به کامیون واقعی تسلا است؟

متن پایانی

ما در طول این پست یک تن رندر کامیون تسلا را در گالری های مختلف گنجانده ایم و موارد زیر را مشاهده می کنید. هنوز هم هر کسی حدس می زند که کامیون واقعی فاش شده توسط تسلا چه خواهد بود ، اما مطمئنا یکی از این رندرها خواهد بود که به زودی منتشر خواهد شد .

__ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی  __

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر