وان پلاس لیموناد به صورت آنلاین فاش شد

وان پلاس لیموناد

سازنده چینی صنعت گوشی های هوشمند، به عنوان یک مارک شاخص شناخته شده است که سالانه چند گوشی را عرضه می کند.با این حال، با روند فعلی بازار، این شرکت در حال ثبت حضور خود در بازار میان رده است.

این گوشی میان رده در خارج از چین رسمی شده است.گزارش هایی مبنی بر اینکه این شرکت در حال کار بر روی گوشی هوشمند میان رده دیگری (OnePlus Clover) هم بوده است. با این حال، به نظر می رسد که این شرکت در حال کار بر روی گوشی های هوشمند زیادی در سطح پایین رده تا بالا رده است.

وان پلاس لیموناد
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اکنون به نظر می رسد که وان پلاس در حال آماده سازی برای رونمایی گوشی هوشمند جدید یاست که که دارای کد داخلی لیموناد است. این اولین بار نیست که وان پلاس از نام رمزنگاری شده برای دستگاه های آینده خود استفاده می کند.

ما نمونه هایی از OnePlus Clover، OnePlus Billie و OnePlus Kebab را دیده ایم. در حالی که کباب به وان پلاس ۸T اشاره دارد، بیلی هم یک دستگاه میان رده با تراشه اسنپدراگون ۶۹۰ است. در مورد OnePlus Clover هم اینکه اولین گوشی هوشمند پایین رده این شرکت خواهد بود.

طبق گفته یکی از کاربران توییتر، به نظر می رسد که در مجموعه پنج نوع از وان پلاس لیموناد وجود دارد. که شامل لیمونا، لیمونادپ، لیمونادپت، لیموناد و لیمونادو هستند. فعلا، این ها مربوط به همه موارد موجود در وان پلاس لیموناد است. به هیچ وجه نمی توان فهمین که این دستگاه یک گوشی هوشمند پایین رده، میان رده یا بالا رده است.

با این حال انتظار می رود که در هفته های آینده اطلاعاتی بیشتری از این گوشی های به دست بیاوریم، و در اولین فرصت شما کاربران گرامی را هم در جریان بگذاریم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر