گوشی وان پلاس مجهز به دوربین نامرئی رونمایی شد

گوشی وان پلاس مجهز به دوربین نامرئی رونمایی شد

شرکت وان پلاس بعد از رونمایی تلفن همراه جدید خو که وان پلاس ۷ بود طرفداران زیادی را برای خود به دست آورد و گفته می شود این شرکت بار دیگر دست به طراحی عجیب و بسیار خارق العاده زده است و موبایلی با دوربین های نامرئی معرفی کرده است.

در رویداد ces 2020 اولین محصول موبایلی که به چشم میخورد همین وان پلاس می باشد که دارای قابلیت های بسیار فوق العاده ای می باشد که بسیار زیبا و خارق العاده می باشد که مجهز به دوربین های نامرئی می باشد که باز ترکیب فوق العاده این شرکت را نشان می دهد.

این شرکت اولین برندی بود که توانست دوربین پاپ آپ یا همان دوربین چرخشی را برای محصولات عرضه کند که در بازار های جهانی اولین باری بود که منتشر میشد. گوشی جدید وان پلاس مجهز به دوربین نامرئی می باشد که دارای قابلیت های زیادی نیز علاوه بر این ویژگی دارا می باشد.

در پنل پشتی گوشی دوربین ها به صورت نامرئی به کار گرفته شده اند و به صورت کم رنگ دیده می شوند اما بعد از باز کردن دوربین گوشی به واضحی نمایان می شوند، این ترکیب نامرئی بودن و نشان دادن باعث شده است تا اکثر افراد این موبایل را یکی از بهترین ها در سال ۲۰۲۰ بدانند.

دوربین های پشتی این محصول سه گانه بوده است و به صورت عمودی قرار گرفته است که به گفته وان پلاس دارای قابلیت های بسیار قوی و زیادی می باشد که تا کنون در محصولات وان پلاس به کار گرفته نشده است. این قابلیت ها دست به دست می دهد تا این گوشی زیباترین حالت ممکن را به خود بگیرد.

گوشی وان پلاس مجهز به دوربین نامرئی رونمایی شد

وان پلاس مجهز به دوربین نامرئی قابلیت جدید شرکت چینی

این محصول هنوز به طراحی کامل خود نرسیده است و هنوز جای کار دارد این گفته مدیرعامل شرکت وان پلاس در حین برگزاری کنفرانس در جمع خبرنگاران بود و گفته می شود شکل کلی و طراحی اصلی این محصول شبیه به این مدلی که رونمایی شده است باشد.

طراحی این محصول از نام مک لارن گرفته شده است و به نوعی ترکیب مینیمالیسم می باشد که توسط وان پلاس انجام گرفته است و به زیبایی این محصول افزوده است، نام این محصول کانسپت وان پلاس وان می باشد که کمی اسمی عجیب و گیج کننده می باشد که از طرف شرکت چینی انتخاب شده است.

وان پلاس جدید مجهز به دوربین نامرئی می باشد و به نظر تحریریه سیم پو طراحی این محصول به پایان رسیده است و ماموریت وان پلاس برای عرضه تلفن همراه فوق العاده در سال جدید به پایان رسید که این گوشی را به یکی از بهترین ها در نوع خود تبدیل کرده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

دوربین گوشی جدید وان پلاس به سنسور ND8 مجهز می باشد که به هر چه زیبا بودن این محصول کمک بسیار زیادی را انجام می دهد که به هر چه زیبایی این گوشی افزوده می شود. این سنسور در فضا و مکان های کم نور شروع به کار می کند و نهایت روشنایی را به کاربر منتقل می کند که با کمک این ویژگی می توان گفت عکاسی در شب یکی از مزایای این محصول می باشد.

وجود سنسور های مختلف در این گوشی می تواند به کارایی این گوشی بیافزاد و امکان این وجود دارد که سنسور و قابلیت های دیگری به این محصول اضافه شود که عملکرد این محصول را به صورت فزاینده ای افزایش دهد و باعث شود تا کیفیت این گوشی بسیار زیادتر از سری های قبلی این شرکت باشد.

گوشی وان پلاس مجهز به دوربین نامرئی رونمایی شد

قابلیت های قابل قبول

قابلیت های گفته شده در بالا حتما قطعی خواهد بود و شرکت وان پلاس با این قابلیت ها محصولات خود را عرضه خواهد کرد و امکان اضافه شدن قابلیت های دیگری به این محصول ممکن می باشد و حتما حضور این قابلیت ها در این گوشی جدید خواهیم بود.

وان پلاس جدید مجهز به دوربین نامرئی خواهد بود و این تنها قابلیتی نیست که این گوشی مجهز به آن خواهد بود و گفته می شود ویژگی های دیگری در آینده ای نزدیک به این محصول اضافه شود که قطعا بسیار جذاب و عالی خواهد بود.

طراحی و شکل کلی این محصول بر گرفته از مک لارن می باشد که تصاویر م رندر های آن چند ماه پیش توسط رسانه های معتبر و معروف دنیا رونمایی و مشاهده شده بود. این طراحی همانند تصاویر می باشد و هیچ تفاوتی با آنها ندارد و شباهت زیادی به آن دارد.

وان پلاس طراحی بسیار جالبی را در چند سال گذشته به معرض نمایش گذاشته است و می توانیم بگوییم این محصول یکی از جذاب ترین ها در نوع خود می باشد که تا بحال این شرکت در بخش موبایل به خود دیده است که با بدنه چرمی همراه خواهد بود.

محصول منتشر شده سری نهایی نمی باشد و هنوز جای کار دارد تا تبدیل به یک گوشی فوق العاده شود، به گفته وان پلاس قابلیت های جدیدی به این گوشی اضافه خواهد شد و به زیبایی این محصول نیز اضافه تر خواهد شد.

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2020

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع theverge

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر