وان پلاس ۹ پرو با پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ رونمایی می شود

دیگر خبر از آماده شدن وان پلاس برای انتشار سری پرچمدار وان پلاس ۹ نیست. این سری از زمان رونمایی رسمی پردازنده پرچمدار اسنپدراگون ۸۸۸ خبر ساز شده است. طبق گزارشات، وان پلاس سری جدید وان پلاس را با پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ رونمایی می کند.

گزارش اخیرا بیشتر نشان می دهد که این شرکت این گوشی هوشمند را در نیه اول سال آینده عرضه خواهد کرد. به طور خاص، این سری حداقل شامل دو گوشی وان پلاس ۹ و وان پلاس ۹ پرو خواهد بود.

به دنبال ظاهر این دستگاه و برخی از رندر هایی که طراحی آن را فاش می کنند، اطلاعات بیشتر در باره آن وجود دارد. آخرین گزارش حاکی از آن است که وان پلاس ۹ پرو از گواهینامه IP68 پشتیبانی خواهد کرد. اگر چه این گزارش دقیقا عملکرد ضد آب و ضد گرد و غبار بودن بودن را بیان نکرده است، اما می توانیم به سطح IP68 خواهد رسید. به طور کلی، این بدان معنی است که می تواند در آب به عمق ۵ متر تا ۳۰ دقیقه سالم بماند.

با توجه به اینکه سری وان پلاس ۸ تنها رتبه بندی IP رسمی وان پلاس ۸ پرو را ارائه می دهد، حدس می زنیم که وان پلاس ۹ همچنان از عملکرد ضد آب و ضد گرد و غبار برخوردار نباشد. علاوه بر این مکس جی، پیش از این حدس زده بود که وان پلاس ۹ از این سطح بگذرد.

وان پلاس ۹ پرو

در وان پلاس ۹ پرو، ما شاهد یک ماژول دوربنی مستطیلی شکل هستیم که چهار سنسور دوربین را درون خود جای داده است. بر اساس گزارش ها این سنسور ها شامل یک سنسور واید، اولتراواید و تله خواهد بود. البته عملکرد سنسور چهارم هنوز درز نکرده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

وان پلاس ۹ پرو مثل مدل قبلی و وان پلاس ۸ تی دارای لبه های منحنی خواهد بود، با این حال به نظر می رسد اکنون خمیده تر هم باشد. اما مدل استاندارد دارای صفحه نمایش تخت خواهد بود.

جزئیات جدید از سری وان پلاس 9

این پرچمدار جدید وان پلاس به صفحه نمایش ۶.۷ اینچی که احتمالا از نوع آمولد است مجهز خواهد شد. علاوه بر این، ب نظر می رسد وان پلاس در حال تقویب صفحه نمایش دستگاه های خود برای پشتیبانی از نرخ تازه سازی ۱۴۴ هرتزی است.

گوشی های گیمینگ قبلا ثابت کرده اند که می توان به نرخ تازه سازی ۱۴۴ هتزی در گوشی های هوشمند دست یافت، بنابراین تصور می شود که بسیاری از شرکت ها به این نرخ تازه سازی روی بیاورند. این گوشی جدید وان پلاس همچنین به اسپیکر های بهتری مجهز خواهد لود که از دولبی اتموس هم پشتیبانی می کنند.

وان پلاس ۹

جزئیات جدید از سری وان پلاس 9

مجموعه ای از رندر های جدید وان پلاس ۹ هم توسط Waqay Khan به GSMArena ارسال شده است. این دستگاه هم دارای یک ماژول دوربین عقب سه گانه است. اما به نظر می رسد بزرگترین تفاوت در طراحی دوربنی باشد. هر دو گوشی فاش شده این سری زبان طراحی یکسانی دارند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر