قابلیت واکنش به پیام در واتساپ عرضه شد

قابلیت واکنش به پیام در واتساپ ماه گذشته توسط واتساپ رونمایی شد و اکنون برای کاربران این شبکه اجتماعی در دسترس است. این عملکرد مشابه نحوه عملکرد واکنش به پیام فیس بوک است. یک پیام واتساپ را برای مدتی فشار می دهید و شکلک مورد نظر را برای واکنش انتخاب می کنید.

در حال حاضر، می توانید از بین شش ایموجی انتخاب کنید که توسط مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا در پست فیس بوک خود این قابلیت را نشان داده است. اما واتساپ قول داده است که در آینده از شکلک ها و رنگ پوسته بیشتری پشتیبانی می کند.

ویژگی واکنس به پیام در واتساپ برای برخی از کاربران در آخرین نسخه واتساپ در دسترس است، و حدود یک یا دو هفته طول می کشد تا به همه کاربران واتساپ برسد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

علاوه بر واکنس به پیام ها با ایموجی، کاربران واتساپ می توانند فایل های حجیم را به اشتراک بگذارند، زیرا واساپ حجم انتقال فایل را از ۱۰۰ مگابایت به ۲ گیگابایت افزایش داده است.

واکنش به پیام در واتساپ

علاوه بر این، واتساپ حداکثر تعداد اعضای یک گروه واتساپ را دو برابر کرده است. از ۲۵۶ نفر به ۵۱۲ نفر افزایش پیدا کرده. با این حال، واتساپ می گوید که به آرامی توانایی اضافه کردن ۵۱۲ نفر به یک گروه را ارائه می کند، بنابراین باید منتظر بمانید تا بتوانید بیش از ۲۵۶ عضو را به یک گروه واتساپ اضافه کنید.

____ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر