وجود صفحه نمایش میکرو LED در اپل واچ ۶

طبق گفته های تیپستر، اپل واچ سری ۶ فناوری جدید نمایشگر های میکرو LED را معرفی می کند. در واقع، به نظر می رسد بسیار شبیه به سری اپل واچ ۵ است که اپل سال گذشته آن را رونمایی کرده است.

طبق گفته Lovetodream@، در خواب من، اپل واچ S6 از نمایشگر JDL استفاده می کند. این ناشر همه راهنمایی های خود را با گفتن در رویا های من شروع می کند.

هیچ پیشرفتی در زمینه فناوری نمایشگر وجود ندارد

این داستان طولانی وار به اطلاعات قانونی از مشخصات دستگاه های آینده اپل اشاره می کند. این توییت به پنل های اولد دستگاه های پوشیدنی که اکنون در حال حاضر در JDL تولید می شود، اشاره دارد.

اخیرا JDl با مشکلات مالی در تولید صفحه نمایش های ال سی دی روبرو شده است و در دیدرس برای پیوستن به تولید کنندگان پنل های اولد است. البته، اپل هنوز هم یکی از قوی ترین شرکای JDl است.

حالت دوم هم این است که هنوز اپل برخی نمایشگر ال سی دی را برای مدل های آیفون و آیپد دریافت می کند. با شروع به کار اپل واچ سری ۵ این شرکت شروع به تولید نمایشگر های ۱.۵۷ اینچی برای پوشیدنی کرد. بر اساس، گزارش ها، اپل بیش از ۲۰۰ میلیون دلار در بازسازی JDl سرمایه گذاری کرده است.

وجود صفحه نمایش میکرو LED در اپل واچ ۶

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

صفحه نمایش میکرو LED در اپل واچ 6

ظاهرا این شرکت امسال به صفحه نمایش های میکرو LED تمایل نخواهد داشت. بنابراین، تغییرات در اپل واچ سری ۶ باید داخلی باشد یعنی در سخت افزار آن باشد. اول از همه، این پوشیدنی هوشمند ممکن است با ویژگی های سنجس خواب طولانی همراه باشد.

علاوه بر این، این شرکت ممکن است ویژگی پالس اکسیمتر را در ساعت هوشمند جدید خود پیاده سازی کند. این ویژگی ضربان قلب، اکتروکاردیوگرام و ویژگی افت فشار را به هم متصل می کند. ویژگی جدید میزان اکسیژن موجود در گلبول های قرمز شما را ردیابی می کند.

یک مطالعه طبیعی که حدودا ۹۵ الی ۱۰۰ درصد صحت دارد نشان می دهد که قلب شما کار خود را انجام می دهد و خون شما را در تمام بدن پمپاژ می کند. شناسایی ۹۲ درصدی یا پایین تر پرچم خون را برافراشته می کند.

این ویژگی به ویژه در دنیایی که گرفتار کووید ۱۹ بوده و با آن دست و پنجه نرم می کند، مفید است. از این گذشته، در صورت عدم بروز علائم دیگر، می تواند به شما در نظارت بر تخریب بدن کمک کند.

شایعات دیگر نشان می دهند که سری ۶ اپل واچ می تواند ویژگی تاچ آیدی را به خود اضافه کند. ظاهرا سنسور بیومتریک روی تاچ دیجیتالی ساعت قرار می گیرد.

انتظار می رود این ساعت جدید در ماه سپتامبر همزمان با معرفی مدل های ۲۰۲۰ ۵G آیفون ۱۲ به بازار عرضه می شود. البته به دلیل همه گیری که در حال حاضر بر دنیا حاکم است، هر اتفاقی ممکن است بیفتد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع twitter

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر