ورژن اندروید کلاب هاوس در ماه مه منتشر می شود

پیام رسان صوتی محبوب کلاب هاوس از زمان رونمایی تنها روی سیستم عامل iOS اجرا می شد. و کاربران اندروید به آن دسترسی نداشتند. با این حال، این موضوع به مرور زمان تغییر کرد. و سازندگان آن تصمیم گرفتند این پیام رسان را گسترش دهند و آن را در دسترس کاربران بیشتری قرار دهند.

در جدید ترین توییت توسعه دهنده ورژن اندروید کلاب هاوس، او تصویری از محیط برنامه در گوشی پیکسل فاش کرد. وی همچنین گفت که این توسعه حدود شش هفته به طول انجامیده است و پیشرفت آن بسیار آرا پیش می رود. زمان تقریبی انتشار ورژن اندروید کلاب هاوس در ماه مه است.

اگر چه کلاب هاوس تنها یک ساله است، اما تا پایان ماه مارس تقریبا ۱۳۴ میلیون کاربر خواهد داشت. تنها در چهار هفته گذشته، این برنامه تقریبا یک پنجم از کاربران خود را اضافه کرده است.

مجله بلومبرگ گفت که کلاب هاوس در بحث در مورد امور مالی است و ارزش تقریبی آن هم ۴ میلیارد دلار است.

چت صوتی جدید تلگرام برای رقابت با کلاب هاوس

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تیم پیام رسان محبوب تلگرام یک آپدیت بزرگی ارائه کرده است. نوآآوری اصلی چت صوتی ۲.۰ یا همانطور که سازندگان آن را گفتند چت صوتی روی استروئید ها است.

چت های صوتی در دسامبر سال ۲۰۲۰ در گروه های تلگرامی ظاهر شدند. با آپدیت جدید، می توان آنها را در کانال ها هم ایجاد کرد و تعدا شنودگان اکنون نامحدود است.

علاوه بر این چت های صوتی اکنون می توانند به عنوان پادکست ذخیره شوند، شنودگان می توانند دست خود را بالا ببرند تا در بحث شرکت کنند، و سخرانرانان می توانند از طریق کانال های خود به چت متصل شوند.

همچنین ابزار های جدیدی برای برگزار کنندگان وجود دارد. سرپرستان گروه ها و کانال های عمومی می توانند لینک های دعوت را ایجاد کنند که بلافاصله گپ صوتی را باز می کنند، می توانند لینک های جداگانه ای برای سخرانان و شنودگان ایجاد کنید.

از دیگر نوآوری ها می توان به قالیت خنثی سازی سریع حمل و نقل اشتباه اشاره کرد، از جمله با انتخاب یک گپ دیگر، کاربران اکنون می توانند پیام های صوتی طولانی را از همان مکان کاربر رونمایی شروع کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر