بازار تبلت در سه ماهه دوم ۲۰۲۰ حدود ۲۶ درصد رشد کرده است

بازار تبلت در سه ماهه دوم ۲۰۲۰

اپیدمی کرونا ویروس تاثیر زیای در زندگی ما دارد. اما این فقط تاثیر منفی نخواهد بود و برای بسیاری از مشاغل کاملا سودمند بوده است. به خصوص، این موضوع ر مورد تجارت الکترونییک و خدمات آنلاین صحیح است. در عین حال، ما همچنین باید به بازی های موبایل، پلتفرم های ویدیویی کوتاه، رسان های اجتماعی و غیره اشاره کنیم و این حدس زدن که بازار سخت افزار های مربوط هم مزایای بسیاری داشته باشند دشوار نیست.

اما اگر بازار گوشی های هوشمند به دلیل توقف تولید، متحمل رنج بسیاری شد، بازار تبلت ها رشد زیادی پیدا کرد. بر اساس داده های جدیدی که امروز Canalys منتشر کرده است، در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰، بازار جهانی تبلت ها به طور کلی ۲۶ درصد رشده کرده است.

جدول فروش جهانی بازار تبلت

در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰، محموله های تبلت به ۳۷.۵ میلیون دستگاه رسید که نسبت به سال گذشته ۲۶ درصد افزایش یافته است. به عنوان مثال بخشی از کاربران بازار رایانه های شخصی که تنبل بوده اند. اما تقاضا در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ توسط مصرف کنندگان و شرکت ها برای کار از راه دور، یادگیری و سایر نیاز ها تقویت شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

تولید کنندگان باید تولید را افزایش دهند تا این تقاضای جدید را برآورده کنند، در حالی که خرده فروشان و اپراتور ها در بازار های مختلف برای تشویق خرید تبلت ها، انگیزه های مالی برای تجهیزات و داده ها را ارائه می دهند.

بازیکنان اصلی بازار تبلت

اپل تقریبا در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ حدود ۱۴.۳ میلیون آیپد را تحویل داده و جایگاه خود را به عنوان بزرگترین تولید کننده تبلت در جهان حفظ کرده است. همچنین ۳۸ درصد از بازار را در اختیاز گرفته است. این یعنی افزایش ۱۹.۸ درصد از ۱۱.۹ میلیون دستگاه مدت مشابه سال گذشته. سامسونگ هم دومین سازنده تبلت در جهان است که ۷ میلیون دستگاه از آن را ارسال کرده است. پس از آن هواوی، آمازون و لنوو به ترتیب با محموله های ۴.۷ میلیون، ۳.۲ میلیون و ۲.۸ میلیون دستگاه در دست دارند.

گزارش درآمد خود اپل برای سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ نشان می دهد که وقتی افراد از خانه کار می کنندو تخصیل می کنند، فروش آیپد به طور قابل توجهی افزایش یافته است. اپل جزئیاتی درباره تعداد فروش آیپد ارائه نداد، همچنین طبق بندی مدل ها فروخته شده را هم ارائه نکرد. اما فروش آیپد ۶.۵ میلیارد دلار درآمد اپل را در طی این سه ماه به ارمغان آورد.

Canalys همچنین داده هایی را درباره محموله های رایانه ای جهانی، از حمله داده های رایانه لوجی (تبلت) را ارائه می دهد. اگر تلفیق فروش مکینتاش و آیپد ها باشد، محموله دستگاه های اپل در این سه ماه ۱۹.۶ میلیون دستگاه بود که سهم بازار آن هم ۱۷.۷ درصد بود، در رده دوم فقط برای ۲۰.۲ میلیون دستگاه لنوو. بنابراین، محموله های ۱۸ میلیون و ۱۲ میلیون دستگاه دل و اچ پی را مورد ضرب و شتم قرار می دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع canalys

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر