وضعیت بحرانی آمازون برای Prime Day

وضعیت بحرانی آمازون برای Prime Day

بخاطر همه گیری ویروس کرونا شرکت آمازون برای فروش محصولات خود و تامین برخی از اجناس به مشکل بسیار بزرگی برخورد کرده و بخاطر همین کار نیز در تلاش است تا با تامین کنندگان اقلام مورد نظر و برخی از اجناس بتواند تحویل محصولات را به موقع به خریداران خود برساند.

با نزدیک شدن به روز های Prime Day که در آن شاهد تخفیفات بسیار بزرگ و زیادی از سوی تولیدکنندگان و فروشندگان هستیم، آمازون در تلاش است تا رسید به این روز بتواند به طور کلی وسایل و اقلام مورد نیاز را در انبار های خود تامین کند تا با مشکل خاصی رو به رو نشود.

همچنین آمازون به فروشندگان و خرده فروشان در سایت خود اعلام کرده است تا تمامی اجناس خود را تا ۵ اکتبر به طور کامل فراهم کنند تا شاهد این باشیم که این قابلیت و حالت می تواند باعث شود تا شاهد اتفاقات بسیار متنوع و جذابی از سوی این شرکت و این سایت فروشگاهی باشیم.

وضعیت بحرانی آمازون برای Prime Day از آنجایی شروع می شود که برخی از تامین کنندگان کالا بخاطر ویروس کرونا با آمازون همکاری نمی کنند که همین کار باعث افت بسیار شدید و فوق العاده سخت این شرکت برای تامین محصولات و اقلام برای فروش می باشد.

معمولا در روز های Prime Day شاهد فروش بسیار بالای محصولات هستیم که با تخفیفات بسیار بلند و بالا داده می شود که کاربران زیادی در این روز برای خرید به سایت آمازون مراجعه می کنند و می توان گفت شلوغ ترین و سخت ترین روز آمازون در تمام یک سال کاری می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
وضعیت بحرانی آمازون برای Prime Day

وضعیت بحرانی آمازون برای Prime Day

آمازون همیشه این روز ها مشکل خاصی برای تامین محصولات خود ندارد اما بخاطر شیوع ویروس کرونا امسال با یک مشکل بزرگی به نام تامین محصولات رو به رو شده است که باعث می شود تا آمازون نتواند مانند سال های قبل با تامین قطعات بهترین روش ممکن را داشته باشد.

همچنین احتمال این وجود دارد که این روز یا این رویداد به تعویق بیافتد و شاهد این باشیم که چند هفته تاخیر در برگزاری این رویداد باشیم که بخاطر تامین نبودن قطعات می باشد که احتمال این حالت بسیار زیاد می باشد و آمازون را با یک مشکل بزرگ دیگری همراه می کند.

در سال ۲۰۱۵ آمازون با این رویداد توانست فروش بسیار فوق العاده ای به ثمر برساند و حتی نسبت به رویداد های جمعه سیاه و دوشنبه سایبر توانست آمار فروش خود را به صورت فوق العاده به ثبت برساند و این رویداد را به یکی از معروف ترین رویداد خرید های آنلاین تبدیل کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر