قوانین جدید اوبر برای مسافران خود

قوانین جدید اوبر برای مسافران خود

شرکت اوبر برای بهبود خدمات مسافرتی درون شهری خود قوانین بسیار جدید و جالبی را وضع کرده است که در عدم رعایت این قوانین مسافران حق ندارند از سرویس ها و خدمات این شرکت استفاده کنند و در نتیجه بدون وسیله نقلیه خواهند ماند.

قوانین جدید با توجه به پروتکل های بهداشتی و ایمنی وضع شده و به نظر می رسد یک ایده بسیار جالب و بسیار قابل قبول می باشد که از سوی اوبر برای تمامی مسافران خود وضع شده است و برای بهبود بیماری کرونا نیز می تواند مثبت باشد.

در این قوانین شاهد این هستیم که مسافران حق طی مسافت های بالای یک ساعت را ندارند و باید هنگام وارد شدن به ماشین مورد نظر باید دست های خود را ضدعفونی کنند و داشتن ماسک نیز یکی از الزامات این قوانین و پروتکل های بهداشتی می باشد.

قوانین جدید اوبر بر پایه های بسیار متفاوت و خاصی ایجاد شده است و می توان گفت یک اتفاق بسیار ایده آل و جذابی محسوب می شود که اوبر برای بالا بردن سطح ایمنی سرویس خدماتی خود و جان مسافران خود برای امان ماندن از دست این ویروس انجام داده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
وضع قوانین جدید اوبر

وضع قوانین جدید اوبر

برقرار کردن چنین قانونی برای مسافران درون شهری که از سرویس ها و خدمات اوبر استفاده می کنند بسیار خاص و جذاب خواهد بود و الزامی بودن اینکار نیز به جذابیت های خاص این شرکت خدمات و حمل و نقل شهری اضافه خواهد کرد که بسیار ایده آل و جذاب می باشد.

اوبر همچنین اعلام کرده برای مسافرانی که در سفر های خود از پروتکل های بهداشتی به بهترین شکل ممکن استفاده کنند و رانندگان از یک کاربر خاص رضایت داشته باشند یک جایزه ویژه را برای آن کاربر منظم و مسئولیت شناس در نظر گرفته است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر