یک ویدیو پیش گرم کردن سری میت ۴۰ منتشر شد

هواوی در حال آماده سازی برای رونمایی از آخرین گوشی هوشمند پرچمدذار خود در آینده نزدیک است. امروز مدیر عامل بخش تجاری و مدیر اجرایی هواوی، یوچنگدونگ، تاریخ برگزاری کنفرانس جهانی رونمایی سری هواوی میت ۴۰ را اعلام کردند. علاوه بر این، وبلاگ نویش محبوب 长安数码君 در ویبو یک فیلم پیش گرم کردن سری میت ۴۰ را منتشر کرد. شعار این کنفرانس “جهش به آینده” است.

میت 40

همچنین، موضوع کنفرانس خارج از چین “جهش بیشتر به جلو” است. زمانی که نگاهی به این مضامین انداخته می شود، می توان دریافت که هواوی در تلاش است تا پیامی را منقل کند.

سری میت ۴۰ در چند زمینه با پیشرفت بزرگی همراه خواهد بود. گزارش هایی وجود دارد که نشان می دهد زوم دوربین و سایر عملکرد های تصویر به طول قابل توجهی بهبود می یابد.

علاوه بر این، نظر هواوی در ویدیو حاکی از این است که آنچه می بینید همان چیزی است که شات می کنید. این دوباره به معنای دستیابی به موفقیت در بخش عکاسی است.

کنفرانس جهانی سری هواوی میت ۴۰ قرار است در ساعت ۱۴ در ۲۲ اکتبر برگزار شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سری در ادامه با ما همراه باشید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
ویدیو پیش گرم کردن سری میت 40

اطلاعات قبلی از سری هواوی میت ۴۰

طبق گزارشات، هواوی میت ۴۰ با صفحه نمایش ۶.۶۷ اینچی ال جی ارائه می شود. این صفحه نمایش دارای نرخ تازه سازی ۹۰ هرتزی خواهد بود. از نظر دوربین، یک سنسور اصلی ۵۰ مگاپیکسلی، یک سنسور تله فوتو ۸ مگاپیکسلی وجود دارد. این گوشی همچنین دارای یک ماژول فوکوس خودکار لیزری است.

همچنین میت ۴۰ پرو و میت ۴۰ پرو پلاس هم وجود دارد که باید از صفحه نمایش آبشاری ساخته شده توسط ال جی و BOE استفاده کنند. دقیقا مثل نسخه استاندارد، این مدل ها هم از نرخ تازه سازی ۹۰ هرتزی پشتیبانی می کنند و از تراشه کایرین ۹۰۰۰ استفاده می کنند.

از نظر دوربین، این سری با استفاده از فناوری دوربین مایع هواوی و سنسور ۵۰ مگاپیکسلی وارد بازار می شود. گزارش های قبلی اعتقاد بر این داشتند که این قابلیت تا زمان رونمایی هواوی P50 ظاهر نخواهد شد. با این حال، ممکن است سری P50 به بازار عرضه نشود.

از نظر نرم افزاری هواوی میت ۴۰ پرو با سیستم عامل اندروید ۱۱ و رابط کاربری EMUI 11 و بدون سرویس های موبایل گوگل اجرا می شوند. با این حال هواوی میت ۴۰ با رابط کاربری EMUI 10.x عرضه خواهد شد. ظرفیت باتری سری میت ۴۰ به ترتیب ۴۳۰۰، ۴۶۰۰ و ۵۰۰۰ است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر