ویرایش رنگ گوگل فوتوز اضافه شد

ویرایش رنگ گوگل فوتوز اضافه شد

آپدیت جدیدی امروز از سوی گوگل برای کاربران خود ارائه داده شده است که در بالاترین سطح قرار دارد و می توان گفت بهترین ترکیب ممکن را از خود به نمایش می گذارند و می توان گفت بهترین حالت ممکن را از خود به اجرا در می آورد.

در این بخش شاهد اضافه شدن آپدیت ویژه و بسیار خاص، تغییر و ادیت رنگ ها را در برنامه گوگل فوتوز شاهد هستیم که به بهترین نحو ممکن توسط گوگل ارائه داده شده است و می توان گفت بهترین ترکیب را از خود به نمایش می گذارد و قطعا جزو بهترین حالت های ممکن محسوب می شود.

اتفاقاتی که شرکت گوگل از خود به نمایش می گذارد در بالاترین سطح می باشد و نسبت به نسخه های قبلی این برنامه از ویژگی های هوشمندانه ای برخودار می باشد که کنتراست رنگی را تا چند برابر افزایش می دهد که بسیار خاص و فوق العاده جذاب می باشد.

ویرایش رنگ گوگل فوتوز با موتور هوش مصنوعی همگام سازی شده است و تجربه خوبی را به نمایش می گذارد و از تمامی جوانب و حالت های متفاوت برخوردار می باشد که این شرکت را نسبت به فعالیت های خود در بالاترین سطح ممکن قرار می دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کاربر می تواند با بهره گیری از ویژگی های جالب و پیشنهاد های رنگی که از سوی گوگل برای تصاویر ثبت شده ارائه می دهد ترکیب خوبی را از خود به نمایش بگذارد و در نهایت شاهد یک حالت مناسب و خوب برای این بخش نرم افزاری گوگل باشیم.

ویرایش رنگ گوگل فوتوز

ویرایش رنگ گوگل فوتوز

گوگل این قابلیت را فقط برای کاربرانی که از سیستم عامل اندروید ۱۰ به بالا استفاده می کنند ارائه داده است و برای دیگر کاربران در دسترس نیست که یک اتفاق عجیب و غریب از سوی این شرکت محسوب می شود که برای اکثر کاربران خود در نظر نگرفته است.

باید منتظر عرضه آپدیت های نرم افزاری دیگر برای این برنامه باشیم که در بالاترین سطح خود قرار دارد و می توان گفت تجربه بسیار خاص و ایده آل را از خود به نمایش می گذارد که این شرکت توانسته به بهترین نحو ممکن تمامی ویژگی های ممکن را در این محصول ایجاد کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر