ویندوز ۱۰ به دنبال رفع باگ جستجوی طولانی مدت

ویندوز ۱۰ به دنبال رفع باگ جستجوی طولانی مدت

ویندوز ۱۰ آپدیت جدیدی را دریافت کرده که نوید می دهد برخی از باگ های مشکل ساز را با قابلیت جستجوی تجربه شده توسط افرادی که در آپدیت نوامبر ۲۰۱۹ اجرا می شوند و آپدیت ماه مه ۲۰۱۹ را ترمیم کند.

مایکروسافت اکنون مدتی است که با موضوعات مربوط به جستجو در فایل اکسپلورر دست و پنجه نرم کرده است و همانطور که در واخر سال ۲۰۱۹ هم شاهد بودیم، با ابزار جستجو مشکلاتی وجود داشت که آن را به چندین روش مختلف از بین برد، از جمل غیر ممکن کردن حق برخی از کاربران بر روی نوار جستجو کلیک کنید و متن یا همان عنوان آن را وارد کنید.

همانطور که Tom’s Hardware مشاهده کرده، وصله KB4532695 که به تازگی برای آپدیت نوامبر ۲۰۱۹ ویندوز ۱۰ را با نوآوری و آپدیت نسخه ماه مه ۲۰۱۹ منتشر کرده است، این مربوط به جستجو است که برطرف می کند.

در یک سند پشتیبانی، مایکروسافت توضیح می دهد که در آپدیت جدید اقدامات عیت یانی زیر را اعمال می کند:

  • هنگام جستجو در کنترل پنل و فایل اکسپلورر، مسئله ای را آپدیت می دهد که باعث شده جعبه حاکستری ظاهر شود
  • موضوع دیگر که بروز می کند نوار جستجوی فایل اکسپلورر جلوگیری کند تا محتوای کلیپ بورد را با استفاده از دکمه راست ماوس(راست کلیک) اتصال دهید
  • مسئله دیگر به آپدیت می کند که از دریافت نوار جستجوگر فایل اکسپلورر جلوگیری می کند

همانطور که گفته شد، ایپ patch برای آپدیت می ۲۰۱۹ ویندوز ۱۰ نیز حذف شده است، اگر چه فقط اولین رفع مشکل در ظاهر جعبه خاکستری مربوط به آن کاربران است.

طبق معمو وصله را از طریق بخش آپدیت های ویندوز دریافت خواهد کرد.

سلامی به دقت بهتر

KB4532695 بیشتر اصطلاحات دیگر را اعمال می کند، از جمله راه حلی برای خطا هنگام حذف درایو های فلش از هاب های یو اس بی تایپ سی و یک باگ بیر که به موجب آن دعوت ها برای بازی در بازی های چند نفره در برخی از سناریو ها کار نمی کنند. ظاهرا صحت تصدیق چهره از طریق سلام ویندوز نیز با این آپدیت خاص تقویت شده است.

آپدیت های تجمعی مایکروسافت در طی سال ۲۰۱۹ دارای جاده ای صعبالعبور بودند و هنوز هم امسال مشکل آفرین شده اند که جدیدترین مشکل آن یک امنیتی برای یک آسیب پذیری مهم است که ظاهرا خرابی و در حقیقت خراب شدن بوت می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر