ویندوز ۱۰X مایکروسافت ممکن است بیشتر از برای فولد ها ظاهر شود

با یک رابط کاربری کاملا بازسازی شده

 

اگر عاشق اجرای جستجوی فوق العاده ویندوز ۱۰ ، منوی شروع پر زرق و برق و قابلیت اطمینان فوق العاده همه جانبه هستید ، یک سند داخلی دلسوز مایکروسافت خبرهای خوبی برای شما دارد. ویندوز ۱۰X جدید که به عنوان سیستم عامل همراه برای صفحه نمایش دوگانه Surface Neo معرفی شده است ، بر روی همه این موارد دو برابر خواهد شد و بر روی لپ تاپ های clamshell نیز خواهد شد.

اهداف مایکروسافت در مورد رابط کاربری ۱۰X تقریباً به طور کامل توسط یک صفحه وب که اکنون وجود ندارد ، آشکار شد ، که برای اولین بار توسط یک گربه خرگوش به یک پرنده آبی کوچک اشاره شد. این تغییرات برای ویندوزهای معمولاً استاتیک بسیار زیاد است ، اما هیچ چیز انقلابی در آن وجود ندارد: آن را ChromeOS برای Windows بنامید.

منوی شروع ، که اکنون با نام Android بسیار پر رنگ ، “Launcher” نامیده می شود ، توسط یک ویژگی جستجوی جدید ساخته شده است که “کاملاً یکپارچه با نتایج وب ، برنامه های موجود و پرونده های خاص در دستگاه شما است.” این پشتیبانی از صدا ، صفحه کلید ، و Bing را لمس کنید و مبتنی بر موتور جستجوی مورد علاقه همه افراد باشد.

نشستن دقیقاً زیر یک شبکه برنامه نیمه دائمی است که توسط کاربر انتخاب شده است اما می تواند بر اساس استفاده کمی تغییر کند. وب سایت ها را می توان به عنوان برنامه های Edge نصب کرد. گسترش آن همه برنامه های دستگاه را آشکار می کند و می توان آنها را از آنجا حذف کرد.

در زیر این یک بخش “توصیه شده” است ، و روی محتوا متمرکز شده است که “بر اساس برنامه ها ، فایل ها و وب سایت های متداول و اخیراً استفاده شده” به صورت پویا به روز شده است. “کاشی های زنده و لیست برنامه ها همانطور که می دانیم کاملاً از بین رفته است. به عنوان یک جایزه ، Cortana نیز همینطور است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ویندوز 10X مایکروسافت ممکن است بیشتر از برای فولد ها ظاهر شود

در پایین یک رابط ویندوز ۱۰X جدید ، یک نوار وظیفه جدید را پیدا خواهید کرد ، که ممکن است یک File Explorer جدید مرموز باشد. “برای هر دو شاخه و صفحه ، نوار وظیفه همان مدل پایه با یک سری” اهرم “است که می تواند برای ایجاد برخی از گزینه های موجود در چند مدل انتخاب سبک بکشید.”

در سمت راست یک مرکز اقدام قرار دارد که به نظر می رسد جایگزین مرکز اطلاع رسانی و تنظیمات سریع شود. با استفاده از نشانه دیگر از Android ، یک لیست اعلانات عادی و برخی تنظیمات سریع قابل تنظیم در پشت کش رفتن وجود دارد. جالب اینجاست که اشاره ای به تنظیمات سلولی نیز وجود دارد که نشان می دهد Neo دارای شکاف سیم کارت است.

اسناد نشان می دهند که هنوز درباره ویندوز ۱۰X هنوز تصمیم گیری های زیادی نشده است – ما در اینجا در مورد خلاصه های طراحی نظر می دهیم ، بنابراین فکر نمی کنید که هیچ تضمینی باشد. در حقیقت ، اگر این اسناد به همان شکلی که نشان می دهند اخیر باشند ، حتی مایکروسافت حتی یک خط کد را برای ویندوز ۱۰ ایکس آماده نمی کند.

این فرصتی مناسب برای ارائه بازخورد به مایکروسافت است تا بتوانند آن را برای نسخه Surface Neo سال آینده پیاده سازی کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر