ویندوز ۳۵ ساله شد :تولدت مبارک بهترین

ویندوز ۳۵ ساله شد :تولدت مبارک بهترین

امروز تولد و به نوعی انتشار و تولید اولین نسخه ویندوز توسط شرکت مایکروسافت بود، روزی که شروع آغاز توسعه نرم افزاری دنیا در لول بسیار بالا و حیرت انگیز بود که از سوی تیم مایکروسافت با مدیریت بیل گیتس راه اندازی و توسعه داده شد.

این شخص این تیم را توسعه داد تا تبدیل به یکی از بزرگترین و همچنین پردرآمد ترین شرکت های قدرتمند دنیا شد، ۳۵ سال پیش در چنین روزی ویندوز راه اندازی شد و تاریخ جدید برای دنیای کامپیوتر آغاز کرد و تا به امروز به این ماجراجویی و تاریخ سازی ادامه داده است.

اتفاقات و فراز و نشیب هایی که این سیستم عامل در این زمان داشته باعث پیشرفت و تکامل این سیستم قدرتمند شده و امروز حدود یک میلیارد کاربر فعال از سراسر دنیا دارد و افراد زیادی از این سیستم عامل به بهترین نحو ممکن استفاده می کنند.

ویندوز ۳۵ ساله شد و دنیای جدیدی را در تاریخ خود به ثبت رساند، باید منتظر عملکرد شرکت مایکروسافت برای این سالگرد تاسیس این سیستم عامل فوق العاده دوست داشتنی چه برنامه هایی در نظر خواهد گرفت، آیا ویندوز جدیدی در راه خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

همیشه هر سال در این موقع شاهد اتفاقات بسیار بی نظیر و فوق العاده هیجان انگیز هستیم، چون ماجراجویی ها نسبت به هر سال افزایش داده می شود و اتفاقات و قابلیت های فوق العاده ای به این سیستم عامل اضافه می شود که مایکروسافت هر ساله آنرا توسعه می دهد.

ویندوز 35 ساله شد

ویندوز ۳۵ ساله شد

سیستم عامل ویندوز جزو قدیمی ترین نرم افزار های دنیا محسوب می شود که کاربران زیادی با استفاده و بهره گیری از این سیستم عامل قابلیت های ایده آل و فوق العاده را برای خود به ارمغان می آورند و قطعا به زودی شاهد به وجود آمدن حالت های جذاب و فوق العاده حساس خواهیم بود.

صحبت های بسیار زیادی درمورد نسخه جدید این سیستم عامل وجود دارد و گفته می شود این شرکت توانایی های قابل توجه و بسیار خوبی را به این سیستم عامل اضافه خواهد کرد تا شاهد به وقوع پیوستن حالت های بسیار مناسب و جذاب از سوی این شرکت قدرتمند و بسیار حرفه ای باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر