ویوو نکس بعدی با دوربین زیر صفحه همراه خواهد بود

در ابتدای سال گذشته، ویوو گوشی ویوو نکس ۳ اس را رونمایی کرد. اما بعد از این مدل، شاهد ارائه مدل جدیدی در این سری نبودیم. پیش از این، خبری مبنی بر اینکه ویوو کنفرانس رونمایی محصول جدیدی را برای سه ماهه دوم ۲۰۲۱ برنامه ریزی کرده است. و قرار است گوشی جدید از فناوری دوربین زیر صفحه بهره مند خواهد بود. بنابراین بسیاری از کاربران مشتاقانه منتظر آن بودند. اما به دلیل مسائل مربوط به این فناوری، رونمایی آن به تاخیر افتاد.

امروز، برخی منابع نشان دادند که ویوو نسل بعدی با سه لنز زیر صفحه نمایش عرضه می شود که قول داده شده عملکرد فوق العاده داشته باشد. همچنین از دوربین زیر صحه و طراحی صفحه نمایش آبشاری استفاده خواهد کرد. این گوشی هنوز دارای مجوز زیس است و باید به اولین گوشی ضد آب ویوو تبدیل شود. سرانجام، قرار است که این گوش در نیمه دوم سال وارد بازار شود.

ویوو نکس بعدی

لازم به ذکر است که به نظر می رسد که صفحه نمایشی با رزولوشن بالا از ال جی روی آن قرار خواهد گرفت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

دومین گوشی با دوربین زیر صفحه در راه است

همانطور که برخی از شما ها هم می دانید اولین گوشی با دوربین زیر صفحه نمایش جها، اکسون ۲۰ پرو است. اما این ویژگی در دستگاه مذکور با مشکلاتی روبرو بود. به عبارت دیگر این فناوری بالغ نبود. اکنون زد تی ای در حال آماده سازی نسل دوم گوشی های سری اکسون ۳۰ با دوربین داخلی پیشرفته است.

اکسون ۳۰ جدید در اواخر این ماه کشف خواهد شد. لنز های عقب از آرایش چهارگانه استفاده می کند و به نظر می رسد لنز های کمکی هم وجود دارد. این شرکت قصد دارد از سه دوربین اصلی برای کمک به گوشی در تبدیل شده به دوربین واقعی استفاده کند. همچنین این گوشی از تراشه اسپدراگون ۸۸۸، باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی که از شارژ سریع ۵۵ یا ۶۵ واتی پشتیبانی می کند، بهره مند خواهد بود. صفحه نمایش این دستگاه دارای نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی و نرخ نمونه برداری لمسی ۳۶۰ هرتزی خواهد بود. با این حال این گوشی بیشتر در بخش تصویر برداری متمرکز خواهد بود و از یک دوربین سلفی ۴۴ مگاپیکسلی و سه لنز پشتی ۶۴ مگاپیکسلی بهره می برد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر