ویژگی جدید ساند کلاد برای حمایت از هنرمندان

ویژگی جدید ساند کلاد برای حمایت از هنرمندان

نرم افزار ساند کلاد یکی از معتبرترین و همچنین برترین نرم افزار های موسیقی در دنیا محسوب می شود که از سوی این شرکت ارائه داده شده است و برای انجام برخی از کاربرد های موسیقی یکی از بهترین و معروف ترین نرم افزار های بازار محسوب می شود که این شرکت ارائه داده است.

توانایی های جذاب و بسیار هوشمندانه این نرم افزار باعث شده تا از سراسر دنیا برای این نرم افزار کاربر جذب شود، رقیب اصلی این نرم افزار، اسپاتیفای است که از کیفیت و خدمات قابل توجهی برخوردار است و باعث به وقوع پیوستن حالت ها و اتفاقات ایده آل شده است.

این شرکت در بالاترین سطح ممکن اتفاقات مناسبی از خود به نمایش گذاشته و عملکرد مناسب و هوشمندانه این شرکت در سطح بالایی قرار دارد و باعث شده تا حتی در خود ایران نیز بازخورد های فراوانی به همراه داشته باشد، این شرکت قابلیت جدیدی به نام حمایت از هنرمند ایجاد کرده است.

ویژگی جدید ساند کلاد تمرکز زیادی بر روی تولید کننده اثر دارد و کاربران می توانند به صورت مستقیم از تولید کننده اثر حمایت کنند و اتفاقات جالب و قابل توجهی از خود به نمایش بگذارند و اتفاقات قابل قبول و بسیار هوشمندانه ای را از خود به نمایش بگذارند.

حالت هایی که این نرم افزار در آینده ایجاد خواهد کرد.به گفته بیلبورد ، SoundCloud به زودی می تواند یک مدل پرداخت جدید را اجرا کند که به شما امکان پرداخت مستقیم موسیقی دانان مورد علاقه خود را می دهد. گزارش شده است که این شرکت در حال بررسی چندین مدل تجاری جایگزین است که یکی از آنها مدل فوق است. بیلبورد یادداشت می کند که SoundCloud هنوز به الگوی پرداخت مستقیم متعهد نشده است ، اما هرچه تصمیم بگیرد ، قصد دارد اخبار را قبل از پایان سه ماهه فعلی به اشتراک بگذارد.

ارائه ویژگی جدید ساند کلاد

اگر SoundCloud به شما اجازه می دهد به هنرمندان مورد علاقه خود پول پرداخت و نوک بزنید ، اولین پلتفرم پخش جریانی است که این کار را انجام می دهد و آن را به شرکتی مانند Bandcamp نزدیک می کند. همانطور که همه چیز ثابت است.

SoundCloud به همان روشی که Spotify (و سایر پلتفرم های اصلی جریان اصلی) انجام می دهد ، تجارت می کند. این نقش به عنوان واسطه ای بین شما و هنرمند عمل می کند و بیشترین مبلغی را که از اشتراک جمع می کند به نوازندگان و گروههایی که بیشترین جریان را دارند ، توزیع می کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر