ویژگی جدید فیس بوک به زودی ارائه می شوند

PhoneArena گزارش می دهد که فیس بوک سعی کرده از طریق ویژگی های جدید برنامه های اندروید خود را زیباتر کند. مهندس نرم افزار، جین مانچون وون، این ویژگی را چند هفته پیش زمانی که هنوز در این وضعیت عصفناک نبود کشف کرد.

نسخه برداشت پس زمینه رنگی تطبیقی رنگ ها را از تصویر گرفته تا استنباط رنگ های پس زمینه دلخواه را استخراج می کند.

ویژگی جدید فیس بوک

جین مانچون وون اخیرا آپدیت جدیدی را کشف کرده است. به نظر می رسد که فیس بوک در حال بهبود این ویژگی است تا آن را زیبا تر و کاربردی تر کند.

اکنون این ویژگی دیگر از رنگ های دلخواه بر اساس تصاویر نمایه استفاده نمی کند بلکه نزدیکترین رنگ را از بین رنگ ها از پیش تعیین شده انتخاب می کند. بدین ترتیب، نمای تیز و خشن که اخساس ناخوشایندی را که از تکرار حاصل می شد را کاهش می دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گر چه ویژگی جدید فیس بوک هنوز در مرحله آزمایشی است، اما فکر می کنیم که این رنگ های سازگار در هفته های در فیس بوک شروع به هنر نمایی کنند. اما همچنین باید توجه داشته باشیم که دلایلی وجود دارد که فکر کنیم ممکن است فیس بوک اصلاحات دیگری را اضافه کند.

می گویند، ممکن است قبل از شروع به کار این ویژگی، شیب رنگ اضافه شود. دادن راه ها و انتخابات بیشتر به مردن برای بیان خود چیز خوبی است. اما در حال حاضر مزایای زیبایی شناسی از پس زمینه های رنگی تطبیقی سوال برانگیز است.

به هر حال، گزارش مالی سه ماهه اول سال مالی ۲۰۲۰ نشان داد که در آمد سه ماه اول فیس بوک ۱۷.۷۳۷ میلیارد دلار بوده است که ۱۸% افزایش نسبت به ۱۵.۰۰۷ میلیارد دلار سال قبل داشته است.

سود خالص این شرکت از این مبلغ ۴.۹۰۲ میلیارد دلار است. که در مقایسه با ۲.۴۲۹ میلیارد دلار مدت مشابه سال گذشته، ۱۰۲ درصد افزایش داشته است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع phonearea

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر