ویژگی جدید ویدیویی پیکسل ۴ در آپدیت جدید

طبق گفته دروید لایف، آپدیت جدید به نسخه  ۷.۴.۱۰۴ چند ویژگی جدیدی برای دوربین سری گوگل پیکسل ۴ به ارمغان می آورد. اول از همه کاربران هنگام ضبط ویدیو، نوار لغزنده زوم را روی صفحه نمایش در این آپدیت می یابند.

در هنگام ضبط ویدیو در FHD و با سرعت ۳۰ فریم در ثاینه، نوار لغزنده زوم دیجیتالی تا ۸ برابر می رسد. و در منو پاپ آپ در حالت فیلم، هم اکنون کنترل های جدید به وجود آمده است که بین رزولوشن و فریم در ثانیه جابجا می شوند.

همانطور که دروید ایف خاطرنشان کرد، این آپدیت ضبط ویدیو ۴K با سرعت ۶۰ فریم در ثانیه را به سری گوشی های گوگل پیکسل ۴ به ارمغان نمی آورد.

جالب اینجاست که به نظر می رسد کاربران پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال پس از آپدیت، امکان استفاده از دوربین عقب را در گوشی های خود از دست داده اند.

اگر به قسمت نظرات Google Camera نگاه کنید، به چندین اظهار نظر منفی برمی خورید که به این مشکل اشاره دارند. یکی از کاربران پیکسل ۲ با نام دیل وینترز نوشت: قبلا خوب کار می کرد. اما حالا اصلا کار نمی کند.

اگر گوگل سعی دارد به می بگوید پیکسل جدید بخرم(من یک پیکسل ۲ دارم) آنها به به چند دلیل و مشخصه به من ارسال کنند که به بیش و بهتر از گوشی های سامسونگ است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ویژگی جدید ویدیویی پیکسل ۴ در آپدیت جدید

ویژگی جدید ویدیویی پیکسل 4

یکی دیگر از دارندگان پیکسل ۲ به نام شریل هال گفت: هنگامی که من برای اولین بار پیکسل ۲ را خریدم، این برنامه را کاملا دوست داشتم. حالا که کمی بیشتر از ۲ سال است که این گوشی را دارم، برنامه دوبین گوشی ام دیگر نمی خواهد کار کند.

این مسئله را با هر گوشی هوشمند دیگری در اختیار من است، صرف نظر از عمر گوشی، دلیل این را نمی دانم که چرا دوربین آن کار نمی کند، این بسیار مایوس کننده است. بسیاری از کاربران پیکسل از عدم پاسخ گوگل در رابطه با باگ ها و مشکل های موجود ناراحت هستند.

اگر آپدیت نسخه ۷.۴.۱۰۴ برنامه دوربین گوگل را دریافت نکرده اید، می توانید آن را از فروشگاه گوگل پلی آپدیت کنید. اگر شما یک گوشی از سری پیکسل ۲ دارید، ممکن است مدت زمانی را برای اینکه گوگل چاره ای برای تعمیر دستگاه های که دوربین خود را دست داده است پیدا کند، منتظر بمانید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع phonearea

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر