ویژگی هوشمند جدید اینستاگرام برای کاربران خود

ویژگی هوشمند جدید اینستاگرام برای کاربران خود

اینستاگرام در یک مسیر درست قرار گرفته و با ارائه قابلیت های بسیار زیاد عملکرد مناسب و بسیار کاربردی به خود گرفته است که باعث می شود تا کاربرانی که از تمامی لحاظ در سطح نامناسبی قرار دارند به شکل عجیب غریبی به دستاورد های خود برسند.

اینستاگرام ویژگی های جدیدی را برای کمک به افرادی که با یک اختلال غذا خوردن در مسیر درست قرار دارند معرفی می کند. وقتی کسی می خواهد محتوای مربوط به موضوعاتی مانند بهبود اختلال خوردن را جستجو کند ، ابتدا پیوندهایی را به منابعی که شرکت با کمک انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA) ایجاد کرده است ، علاوه بر پیوند به خطوط کمک محلی در استرالیا ، کانادا ، مشاهده می کند. و انگلیس

به همین ترتیب ، وقتی کسی سعی می کند مطالب گفته شده را به اشتراک بگذارد یا اگر دوستانشان ببینند که چیزی نگران کننده ارسال می کنند ، همان مجموعه منابع را می بینند. این شرکت به افراد امکان می دهد تا برای پشتیبانی از صفحه فرود منابع با دوستانشان تماس بگیرند. مانند گذشته ، اینستاگرام همچنان محتویاتی را که فکر می کند ممکن است باعث اختلال در خوردن شود محو می کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ویژگی هوشمند جدید اینستاگرام

این ویژگی ها به طور کلی ویژگی هایی را نشان می دهد که TikTok در اوایل روز اعلام کرد – اگرچه در مورد اینستاگرام ، قبل از اعلامیه امروز ، کاربران به دنبال کمک بیشتر بودند. Pinterest نیز به همین ترتیب اقدامات مشابهی را اعلام کرد و گفت که این کار علاوه بر ترویج رویدادها و میزگردهای پیرامون هفته ملی آگاهی از اختلالات خوردن ، کاربران خود را به منابع NEDA راهنمایی می کند.

برای اینستاگرام ، این سومین سال پیاپی است که این شرکت برای NEDAwarness Week با این سازمان همکاری می کند. این دو برای به اشتراک گذاشتن حلقه هایی که مثبت بدن را تشویق می کنند ، قصد دارند. خارج از آینده نزدیک ، این شرکت می گوید که به کار با متخصصان ادامه خواهد داد تا سیاست خود را در مورد موضوع شکل دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر