پردازنده اپل مک پرو ۲۰۲۲ ترکیبی از ۲ یا ۴ تراشه M1 اولترا خواهد بود

به دنبال انتشار اطلاعات مختلف درمورد محصولات جدید اپل برای سال ۲۰۲۲، شاهد یک گزارش جدید از LeaksApplePro بودیم که درمورد پردازنده اپل مک پرو ۲۰۲۲ است. در این گزارش درمورد برخی مشخصات احتمالی و زمان عرضه مک پرو اطلاعاتی ذکر شده است.

در گزارش این سایت معتبر، اشاره مستقیم به زمان رونمایی مک پرو ۲۰۲۲ شده است که به ماه ژوئن اشاره دارد و احتمال می‌رود بعد از رویداد WWDC 2022 باشد. چون رویداد بهاری اپل در سه ماه دوم برگزار خواهد شد. علاوه بر این، اشاره مستقیم به پردازنده استفاده شده در Mac Pro 2022 شده است.

طبق گفته ها مک پرو ۲۰۲۲ اپل با ترکیبی از دو یا چهار پردازنده M1 اولترا عرضه خواهد شد. بر اساس گزارش Majin Bu، اپل نام رمزی Redfern را برای مدل قبلی این محصول در نظر گرفته بود که احتمال می‌رود در نسخه ۲۰۲۲ شاهد نام رمز DAISYXL باشیم که معنای آن اولترافیوژن است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در ادامه گزارش های منتشر شده، مارک گورمن (تحلیلگر محصولات اپل) اشاره‌ای به توسعه پردازنده M1 اولترا دوگانه داشت. این پردازنده به احتمال زیاد دارای ۴۰ هسته مرکزی و ۱۲۸ هسته گرافیکی باشد. این ترکیب باعث خواهد شد، قابلیت استفاده از حافظه رم ۲۵۶ گیگابایتی برای Mac Pro 2022 فراهم باشد و در مقایسه با مک استودیو که حافطه رم ۱۲۸ گیگابایتی را ارائه می‌ کرد، برتری داشته باشد.

پردازنده اپل مک پرو 2022 ترکیبی از 2 یا 4 تراشه M1 اولترا خواهد بود

هنوز مشخصات دقیق مک پرو ۲۰۲۲ اپل مشخص نشده است و شایعات زیادی درمورد این محصول را شاهد هستیم. بر اساس گفته ها احتمال اینکه این محصول در کنار محصولات دیگر اپل مانند سری جدید آیفون ها و مک بوک ها رونمایی شود وجود دارد. در حال حاضر تراشه M1 اولترا اپل جزو قدرتمندترین تراشه های فعلی بازار است و اپل قصد دارد آن را در محصولات بعدی خود ارتقا دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع notebookcheck

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر