شکایت شرکت اوبر از شهرداری کالیفرنیا

شکایت شرکت اوبر از شهرداری کالیفرنیا

شرکت اوبر یکی از شرکت های بزرگ حمل و نقل مسافر محسوب می شود و گفته می شود اولین شرکت محل و نقل انسان در دنیا می باشد، کارایی های انی شرکت مانند اسنپ و دیگر شرکت های خدمات دهی حمل و نقل در ایران می باشد که خدمات گسترده تری دارد.

شرکت با ارائه خدمات بسیار زیاد و متنوع تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های دنیا شده است و دارای طرفداران بسیار زیادی از نقاط دنیا می باشد، نمایندگی ها و خدمات دهی این شرکت در تمامی کشور های دنیا حاضر می باشد و در اندک کشور هایی خدمات این شرکت وجود ندارد.

رئیس و مدیرعامل این شرکت یک ایرانی می باشد که جای افتخار دارد، این ایرانی به قدری محبوب می باشد که در چند دیدار با رئیس جمهور های مختلف آمریکا دیدار کرده است و آن شخصیت ها از این فرد برای تجاری سازی این شرکت و در آمد زایی برای آمریکا از این شخص تشکر و تقدیر کرده اند.

خبر شکایت شرکت اوبر از شهرداری کالیفرنیا بسیار جالب و پر سر و صدا بود و تمامی رسانه های معتبر دنیا برای پوشش این خبر راهی این ایالت شده اند تا از این خبر حساس و البته جذاب گزارش هایی ضبط و برای کاربران خود منتشر کنند.

دلیل جذاب بودن خبر این می باشد که اوبر درخواست هایی داده است که در ایالت کالیفرنیا آنها را اجرا نکرده اند و آن درخواست ها خدمات جالب و بی نظیری هستند که پوشش آنها می تواند برای تمامی کاربران در سطح جهانی جالب و شگفت انگیز باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شکایت شرکت اوبر از شهرداری کالیفرنیا

شکایت شرکت اوبر : ماجرای دردسر ساز

شرکت اوبر از اواسط سال ۲۰۱۹ شروع به انواع خدمات دهی برای مشتریان خود کرده است و نوع سرویس دهی را تغییر داده است که برای اکثر کاربران و مشتریان این شرکت جالب و مورد پسند بود، یکی از همین خدمات، سرویس هوایی این شرکت می باشد.

در تمامی ایالت های آمریکا این قانون تصویب شده است و این شرکت حق دارد در آنها با هواپیما یا هلیکوپتر به مسافران خود خدمات رسانی کند، اما یک اتفاق جالب افتاده است و شهرداری ایالت کالیفرنیا از قبول این قانون صرف نظر کرده است و شرکت اوبر از شخص شهردار این ایالت شکایت کرده است.

اگر اوبر نتواند در این بخش و ایالت این خط هوایی را راه اندازی نکند قطعا دچار مشکلات زیادی از نوع از دست دادن مشتری و نارضایتی های برخی از کاربران این شرکت خواهد بود، بخاطر همین این شرکت به دنبال کار های حقوقی این ماجرا می باشد که بتواند به نوعی حق خود را بگیرد.

همیشه قانون های تصویب شده در این ایالت یکی از بدترین و سخت ترین قانون های دنیا می باشد که سختگیرانه ترین قانون ها شمرده می شود، باید منتظر ماند و دید که واکنش دادگاه چه خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع سیم پو

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر