شیائومی می A2 لایت اندروید ۱۰ را دریافت خواهد کرد

شیائومی می A2 لایت اندروید ۱۰ را دریافت خواهد کرد

شرکت شیائومی با عرضه گوشی های میان رده خود توانسته است بازار موبایل های هوشمند را به نوعی دریافت کند و بتواند بازار موبایل های هوشمند را عرضه می کند، تمامی گوشی های این شرکت با کیفیت بالا و با قیمت پایین عرضه می شود.

میان رده های شیائومی طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است و تولید این رده از گوشی های شرکت چینی افتخارات بزرگی را به این شرکت اهدا کرده است، شیائومی توانسته است با فروش میان رده های خود بازار میان رده ها را به دست بیاورد.

گوشی شیائومی می A2 در دو سری لایت و معمولی عرضه شد که طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است و فروش بالای این محصول باعث شده است تا این شرکت چینی را مجبور به عرضه سیستم عامل اندروید ۱۰ را برای این گوشی منتشر و عرضه خواهد کرد.

شیائومی می A2 لایت به طور رسمی اندروید ۱۰ را دریافت خواهد کرد و این خبر از سوی شرکت چینی شیائومی عرضه شده است، شیائومی اعلام کرده است از ماه آینده ورژن جدید اندروید برای این گوشی عرضه خواهد شد و گفته می شود با رابط کاربری MIUI همراه خواهد بود.

نام انحصاری این بروزرسانی V11.0.2.0.QDLMIXM می باشد که توسط شیائومی از ماه آینده برای تمامی کشور ها در دسترس خواهد بود و به صورت اتوماتیک کاربران این گوشی می توانند با آپدیت درون برنامه ای به این ورژن از سیستم عامل اندروید ۱۰ دست یابند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شیائومی می A2 لایت اندروید 10 را دریافت خواهد کرد

آپدیت شیائومی می A2 لایت

در این آپدیت قابلیت های زیادی به این گوشی اضافه خواهد شد که به جذابیت های بسیار زیاد این گوشی منتشر خواهد شد، گفته می شود این بروزرسانی حالت دارک مود یا تاریک را به این گوشی بعد از بروزرسانی عرضه خواهد کرد.

گفته می شود در این آپدیت اندروید  قابلیت های متنوع گوگل روی این گوشی اجرایی خواهد شد و گفته می شود قابلیت های دیگری نیز به این گوشی اضافه خواهد شد و گفته می شود که این بروزرسانی قابلیت های نرم افزاری دیگری را به این گوشی اضافه خواهد کرد.

در این بروزرسانی شاهد قابلیت های بسیار زیادی خواهیم بود که می تواند نظر خریداران و طرفداران این گوشی را برای خرید دوباره این گوشی تشویق کند که دوباره به خرید این گوشی بکند و باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت چگونه برای بروزرسانی این گوشی در بخش نرم افزاری اعمال خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarena

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر