پارک اتوماتیک مرسدس بنز :هوشمندانه و خاص (تماشا کنید)

پارک اتوماتیک مرسدس بنز :هوشمندانه و خاص (تماشا کنید)

مرسدس بنز یکی از کمپانی مطرح و بزرگ دنیا محسوب می شود و همیشه جزو پیشرو های صنعت خودروسازی محسوب می شود و محصولات با کیفیت و فوق العاده ای را راهی بازار های جهانی کرده و قرار است محصولات جدید دیگری را نیز راهی بازار های جهانی بکند.

این اتفاق نشان دهنده قابلیت فوق العاده و بسیار جذاب این شرکت خواهد بود که در بالاترین سطح کیفی ممکن ارائه خواهد شد و با فناوری های بروز و هوشمندانه ای بهره مند خواهد بود و می توان حساب ویژه و فوق العاده حساسی روی این محصول و این شرکت بازکرد.

قابلیت هایی که مرسدس بنز در ارائه آنها دارد، کمتر شرکتی قابلیت آنرا دارد و می توان گفت اتفاقاتی که این شرکت می تواند آنها را خلق کند کمتر شرکتی در دنیا می تواند چنین حالت های خاص و فوق العاده ای را از خود به نمایش بگذارد و آنها را عملی کند.

پارک اتوماتیک مرسدس بنز یکی از فناوری های جذاب و خاص این شرکت محسوب می شود که در نسل جدید خودرو های این شرکت وجود دارد و باعث می شود تا رانندگان به جای دستی پارک کردن از حالت اتوماتیک استفاده کنند.

همچون در ویدیو که در بالا مشاهده کردید این خودرو قابلیت های فوق العاده و بسیار حساسی دارد و برای پارک کردن از سیستم اتو پایلت بهره منده می شود که خودرو را دقیقا در مکان مناسب و ایده آل پارک می کند و بدون برخورد به مکانی در یک مکان خاص قرار می گیرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پارک اتوماتیک مرسدس بنز

این سیستم که به تازگی به خودرو های مرسدس بنز اضافه شده، مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته و شاهد حالت های جذاب و بسیار بی نظیر از سوی این غول خودروسازی بودیم که در بالاترین سطح خود قرار گرفته و قرار است کلی اتفاق جذاب دیگری نیز عملی شود.

بخاطر همین موضوع این شرکت در نظر دارد تا به طور کامل این فناوری را با هوش مصنوعی تطبیق دهد و در نهایت شاهد یک خروجی بسیار مناسب و هوشمندانه از سوی این غول خودروسازی خواهیم بود که در بالاترین سطح خود قرار خواهد گرفت و بهترین حالت را به همراه خواهد داشت.

اتفاقاتی که این شرکت می تواند آنها را عملی کند بسیار جذاب و فوق العاده هیجان انگیز می باشد و می توان حساب ویژه و فوق العاده ای را برای این سیستم پارک و خودرو های نسل جدید مرسدس بنز بازکرد که واقعا از بهترین ترکیب ممکن بهره مند خواهند شد و بازار خوبی نیز در پی خواهند داشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر