پایان عمر ویندوز ۷ :مرگ دراماتیک برای بهترین ها

پایان عمر ویندوز ۷ :مرگ دراماتیک برای بهترین ها

طبق گفته های مایکروسافت ویندوز ۷ از ۱۴ ژانویه سال ۲۰۲۰ آپدیت برنامه امنیتی MSE را دریافت نخواهد کرد و به نوعی می توان گفت مرگ این ویندوز بعد از سال ها به سراغش آمده است، این ویندوز یکی از محبوب ترین و برترین ویندوز های مایکروسافت در سال های اخیر بوده است.

این ویندوز نسبت به دیگر ویندوز های مایکروسافت کارایی بهتر نسبتا خود داشته است و با دانلود های فراوان از سمت کاربران این ویندوز را به یکی از بهترین های این شرکت تبدیل کرده بود، اکثر کاربرانی که با ویندوز ۷ کار کرده اند کارایی بهتر این نرم افزار را بهتر از دیگر ویندوز های شرکت مایکروسافت دانسته اند.

تا زمان ۱۴ ژانویه آپدیت های نرم افزاری همچنان برای ویندوز ۷ خواهد آمد اما بعد از این روز دیگر هیچ آپدیتی نخواهد آمد و به معنای واقعی کلمه پایان عمر ویندوز ۷ سر رسیده است و جای تاسف دارد که این ویندوز زیبا با کارایی بهتر و رابط کاربری آسان تر نسبت به دیگر ویندوز ها از بین خواهد رفت.

کاربرانی که قصد دارند این ویندوز را بعد از پایان تاریخ آپدیت استفاده کنند می توانند از آن بهره کافی را ببرند اما برخی از نرم افزار های آنلاین در این ویندوز اجرا نخواهند شد که قطعا باعث خواهد شد برخی از کاربران در کار های خود به مشکل برخورد کنند که در نتیجه دچار ترک این ویندوز خواهد شد و در عمل می توانیم بگوییم دیگر مرگ واقعی ویندوز محبوب بیل گیتس ( مدیرعامل مایکروسافت) سر رسیده است.

پایان عمر ویندوز 7 :مرگ دراماتیک برای بهترین ها

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پایان عمر ویندوز ۷:غمگین ترین روز در کریسمس

طبق گفته های بیل گیتس دیگر این ویندوز به خاطر قدیمی بودن و ناتوانی در پاسخ گویی به کار های کاربر دیگر آپدیت نخواهد شد و به صورت رسمی از سمت این شرکت هیچ آپدیتی برای این محصول ارسال نخواهد شد و می توان گفت دیگر به نوعی از منبع اصلی این ویندوز قطع خواهد شد.

اما شرکت های دیگر امنیتی ادعا کرده اند بعد از تاریخ ۱۴ ژانویه برای ویندوز ۷ آپدیت های متفاوتی ارائه خواهند داد که باعث شده است تا بار دیگر بحث های زیادی در این باره در فضای مجازی و اینترنت راه بیافتد که برای برخی از کاربران و رسانه ها این ادعا کمی گمراه کننده می باشد.

مایکروسافت بعد از اعلام خبر پایان عمر ویندوز ۷ با اشاره به این که کاربران مواظب هکر ها باشند گفت: بعد از ۱۴ ژانویه هیچ آپدیتی از سوی مایکروسافت برای این نرم افزار ارائه نخواهد شد و هر آپدیتی برای این نرم افزار منتشر شود قطعا ویروس خواهد بود و کاربران در مواجه با این هشدار ها مراقب سیستم و نرم افزار خود باشند.

مایکروسافت همچنین گفته است که کاربرانی که سیستم کامپیوتری ضعیف تری داشته اند که از ویندوز ۷ استفاده می کردند در اقدامی در ژانویه نسخه کم حجم ویندوز ۱۰ را عرضه خواهد کرد که کاربرانی که سیستم ضعیف تری دارند بتوانند این ویندوز را جایگزین ویندوز ۷ کنند و بهترین بهره را از این ویندوز ببرند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر