پایان نسل ۴G در دنیا: آخر الزمان عجیب برای تکنولوژی

پایان نسل ۴G در دنیا: آخر الزمان عجیب برای تکنولوژی

تکنولوژی و فناوری های بسیار زیادی امروزه و در چند سال آینده گسترش خواهند یافت و در حال توسعه داده شدن هستند، اما یک فناوری بسیار عجیب و فوق العاده که دنیای فناوری را به طور کلی مورد تحت تاثیر قرار داد، فناوری یا همان اینترنت نسل ۴ بود.

این فناوری با داشتن امکانات و قابلیت های بسیار فوق العاده باعث شد تا دنیای فناوری دچار تغییرات بسیار زیاد شد که واقعا بسیار ایده آل و جذاب بودن که به نوعی می توان گفت یک اتفاق بسیار ایده آل و جذاب از این فناوری بسیار هوشمند و جذاب بوده ایم.

با وارد شدن این نسل اینترنت به دنیای فناوری، شاهد ایجاد تغییرات بسیار بزرگی بوده ایم و اما حالا بعد از گذشت ۹ سال از عرضه اولیه این فناوری شاهد پایان یافتن آن به طور کامل خواهیم بود که یک حالت بسیار بدی را برای کاربران و مخاطبان این فناوری به همراه خواهد داشت.

پایان نسل ۴G نشان می دهد نسل جدید یا همان نسل ۵ وارد بورس شده و امکانات و قابلیت های فوق العاده زیادی در خود دارد که باعث می شود تا شرکت ها و افراد زیادی به این فناوری علاقه مند شوند که یک ایده بسیار مفید و قابل تامل می باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

شرکت های بزرگ فناوری و ارائه دهنده خدمات اینترنتی به طور رسمی اعلام کرده اند خدمات ۴G را به طور کامل از لیست سرویس های خود از بین خواهند برد و این نشان دهنده جایگزینی سرویس و نسل جدید بجای نسل قبلی می باشد که به همراه تغییرات زیادی همراه بوده است.

پایان نسل 4G

پایان نسل ۴G

برای اجرایی کردن این اهداف توسط شرکت های اینترنتی باید منتظر گذشت کمی زمان باشند که در این حالت شاهد اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل خواهیم بود که نشان دهنده اتفاقات و حالت های بسیار مناسبی در حوزه بازار موبایل ها خواهند شد.

مجهز شدن گوشی های همراه به فناوری ۵G در تمامی محصولات باعث خواهد شد تا کاربران از نسل ۴ دور شوند و این یعنی رونق گرفتن بازار شرکت های اینترنتی که خدمات نسل ۵ را ارائه می دهند خواهد بود که یک اتفاق بسیار مناسب و ایده آل خاصی محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر