ثبت اختراع گوشی تاشو هواوی به صورت آنلاین فاش شد

مطابق پرونده ثبت اختراع اخیر از هواوی، این شرکت دارای یک گوشی تاشو جدید است که با آنچه که قبلا دیده بودیم متفاوت است. ثبت اختراع جدید، گوشی تاشو را نشان می دهد که به سمت داخل تا می خورد. بر اساس گزارش ها، این اختراع در ماه مه سال ۲۰۱ به اداره ملی مالکیت معنوی چین ارسال شده است.

گوشی تاشو هواوی

گوشی تاشو هواوی با یک طراحی خاص همراه است

تصاویر یک گوشی تاشو هواوی را نشان می دهند که به سمت داخل می چرخد. با این وجود، تفاوت های واضحی با گلکسی زد فولد ۲ دارد. به عنوان مثال، به نظر می رسد یک صفحه نمایش ار دست رفته در این ساخت این گوشی به کار رفته است. در عوض، هواوی دوباره یک نوار جانبی را انتخاب می کند تا برای دوربین سلفی دوتایی و صفحه نمایش فرعی از آن استفاده کند.

این نوار جانبی با صفحه نمایش زیر در سمت چپ صفحه تاشو قرار دارد و حتی پس از تاشو در دسترس می باشد. به عنوان مثال، صفحه باریک احتمالا می تواند تماس های و اعلان های دریافتی را نشان دهد. با تشکر از صفحه نمایش باریک، اجرای صفحه نمایش گران دوم ضروری نیست.

با این حال، این تنها تفاوت از گوشی تاشو سامسونگ نیست. از آنجا که نوار جانبی عملکرد دیگری هم دارد، همچنین یک محفظه قلم است. بنابراین، این گوشی تاشو هواوی با یک قلم ارائه می شود. هواوی این قلم را M Pen نامیده شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مدست زیادی شایعاتی مبنی بر ورود گلکسی زد فولد ۲ سامسونگ با قلم وجود داشت. با این حال به نظر می رسد سامسونگ در آخرین لحظه از این کار دست کشیده است. آیا هواوی فرصتی برای ارائه گوشی هوشمند تاشو با قلم خواهد داشت ؟ احتمالا قلم بسیاری این قلم را یک ارزش افزوده واقعی می دانند.

مثل میت Xs ، نوار جانبی کمی ضخامت دارد. این تا حدودی به دلیل وجود محفظه قلم و دوربین ها است. اگر دستگاه را روی میز قرار دهید، نوار جانبی تقریبا دو برابر صفحه نمایش ضخامت دارد.

به غیر از دوربنی سلفی دو تایی، در پشت هم یک دوربین چهارگانه وجود دارد. سیستم دوربین چهارگانه به صورت عمودی در گوشه بالا سمت راست قرار دارد. هیچ دکمه یا پورت در تصاویر قابل مشاهده نیست. اینکه آیا این در واقع مدلی است که هواوی ماه اکتبر ارائه خواهد داد، هنوز مشخص نیست، ما مطمئنا بعدی نیست.

این اولین بار نیست که LetsGoDigital در مورد چنین نوع طراحی گزارش می دهد. در سپتامبر سال گذشته گزارشی از هواوی میت ایکس ۲ با قلم وجود داشت.

در هر صورت، این گوشی هوشمند هواوی از طراحی خاصی بهره می برد. هواوی از طراحی و سبک خود منحرف می شود و دلیل آن هم این است که به داخل می چرخد. این صفحه نمایش همچنین از نیروی های خارجی محافظت خوبی دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع letsgodigital

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر