گوشی تاشو گلکسی Dual فولد سامسونگ در یک پتنت جدید ظاهر شد

سامسونگ در حال حاضر به دلیل فناوری نمایشگر تاشو که سال گذشته به ثبت رساند در بخش گوشی های تاشو معروف شده است و در بین شرکت های تولید کننده گوشی های هوشمند یکی از پیشرو ترین برند ها محسوب می‌شود. این غول کره‌ای فناوری تاشو FLEX را در رویداد CES2022 به نمایش گذاشت که پشتیبانی از قلم هوشمند S-Pen را فراهم می‌کرد. حالا شاهد حضور گوشی تاشو گلکسی Dual فولد سامسونگ در یک پتنت جدید هستیم.

سامسونگ تابحال دو سری از گوشی های تاشو خود را با عنوان های گلکسی زد فولد و زد فلیپ روانه بازار کرده است و حالا انتظار می‌رود با حذف شدن سری گلکسی نوت، سری سوم گوشی های تاشو این شرکت رونمایی شود. اضافه شدن سری دوال فولد به لیست گوشی های تاشو سامسونگ، سهم بازار این شرکت را قدرتمند خواهد کرد.

طبق گزارش های منتشر شده، سامسونگ پتنت این گوشی را در جولای ۲۰۲۱ به ثبت رسانده است و حالا این شرکت به طور رسمی از طراحی این گوشی صحبت می‌کند. در طرح های اولیه این گوشی به طور واضح شاهد استفاده از طراحی Z شکل هستیم که پشتیبانی از قلم هوشمند را به ارمغان می آورد.

اکنون به لطف نشریه LetsGoDigital، شاهد شماتیک های متفاوت با زوایای مختلف هستیم که طراحی این گوشی تاشو را به نمایش می‌گذارد. در این پتنت شکل و شمایل کلی دستگاه به طور واضح مشخص شده است و اولین چیزی که جلب توجه می‌کند، سه تیکه بودن صفحه نمایش است.

در نسخه های قبلی، صفحه نمایش دو تکه بود و با تا شدن از وسط به دو قسمت تبدیل می‌شد، اما در این نسخه طراحی به گونه‌ای است که گوشی دو بار تا می‌شود و دارای دو لولا در وسط است. همچنین شاهد دو تکه فلزی در پنل پشتی هستیم که وظیفه نگهداری از قلم هوشمند S-Pen را دارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
پتنت گوشی تاشو گلکسی Dual فولد سامسونگ

پتنت گوشی تاشو گلکسی Dual فولد سامسونگ

طراحی قلم هوشمند در این گوشی تاشو به گونه‌ای است که در هر صورت از گوشی خارج نمی‌شود و مانند سری گلکسی نوت و گلکسی S22 اولترا از قسمت پایین وارد می‌شود.

ترکیب قلم هوشمند و صفحه نمایش تاشو برای کاربران سری نوت، مفهومی و جالب خواهد بود و شکل قرارگیری و خارج کردن قلم هوشمند از گوشی می‌تواند یادآور سری گلکسی نوت باشد. هنوز اطلاعات چندان زیادی از این گوشی تاشو در دسترس قرار نگرفته است و باید منتظر بازخورد های سامسونگ نسبت به این موضوع باشیم.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر